Vaiksed Puhkekohad Taimaal!

Tere! Olen käinud 2 aastat järjest Tais, nii Pattayal kui ka Phuketil. Kuna kõik need kohad on minu jaoks ülerahvastatud, siis tekkis mul selline küsimus, et kas keegi teab mõnda vaiksemat kohta? Minu nõudmised on väga lihtsad tegelikult: vahet pole kas hotell, bungalow või korter,kuid läheduses võiks olla rand, puuviljad ja Muay Thai Gymn. Võiks olla selline kena rahulik koht, kus saab võrkkiiges kiikuda, vahepeal ujuda ja veits trenni teha. Uurisin Rayongi ja Chantaburi kohta, tunduvad rahulikud kohad, aga mingit head pleissi ei leidnud... Googeldamine on nii ja naa! Miks just jälle Tai? Sellepärast, et reisiaeg on Jaanuarist - veebruarini ja sealne kliima ja kõik muu sobib mulle ülihästi ja muidugi hea hinnaga lennupiletid. Oleksin väga väga tänulik kui keegi annaks mingit infi mõne rahulikuma koha suhtes. Seniks, Päikest! :)

Koh Pha Ngan - Ehkki tegemist on tuntud peosaarega leiab ka saare teises osas rahulikke kohti kus palju erinevaid majutusvõimalusi. Muay Thai Gymnid asuvad pidude piirkonnas aga sinna saad nt rolleriga.

Ko Chang - rahulikum saar Kambodza piiri ääres. Ei mäleta samas, et oleks näinud kuskil Muay Thai Gymni aga ju ikka kuskil olemas.

Kui parameetrites poleks randa, siis soovitaksin üldse Põhja-Taid. Seal on suplemiseks olemas joad. Selline koht nagu Pai asub Birma piiri lähedal ning seal oli päris mitmeid võimalusi Muay Thaiga tegelemiseks. Plusspooleks on ööbimishinnad mis võrreldes saartega on tunduvalt odavamad.

Rayongi piirkonnas, Bangkoki ja Pattaya vahel, on väike paradiisisaar Koh Samet, uuri järgi:)

Mina soovitan ka Ao Nangi Krabi poolsaarel. Väga armas koht, kõik "käe-jala" juures, kui Ao Nangi rand ära tüütab siis paadiaga mujale jne.Ootan juba nii jaanuari, et sinna tagasi minna:)

Soovime ka just perega minna mõnda vaiksemasse kohta Tais puhkama. Ja seoses sellega küsiks hiljuti Tais käinute käest, et kuidas on Tais hinnatase kohapeal? Ise sai käidud 3 aastat tagasi ja tahaks teada kas on vahepeal palju kallimaks kõik läinud.

KHO KHO KHAO väga rahulik koht,kilomeetrite kaupa inimtuhja liivaranda. Tervitades Ivo

Ivo, kas Kho Kho Khaos kannatab siis ka ilusti paar ööd telkida?

Koh Chang oli väga rahulik. See on küll saar, aga Taimaa suurim. Saare lõunatipus asub Bang Bao kaluriküla - superhead mereannirestoranid. Peatusime sealt jalutuskäigu kaugusel asuvas Nirvana Resortis http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g580110-d594883-r63005753-Nirvana_Resort_Spa-Ko_Chang_Trat_Province.html#REVIEWS Super chill oli.

Enne sinna ülekolimist peatusime Siam Beach Resort'is Lonely Beachil, mis oli ka väga ok, otse rannas.

.

Usun et leiate kindlasti toreda telkimiskoha Kho Kho Khaos ja kui telki üles ei viitsi panna saate ehk mõnes võrkkiiges magada. Ivo