Vares Reisid

Kas keegi on viimasel ajal reisind Vares Reisidega Taisse, millised muljed ja kogemused on-kas tasub nendega sinna puhkama sõita?

1
23

Puhkuse toredus kohapeal oleneb eelkõige sinust endast.

0
0

Tulime perega 14.01.08 Vares Reiside poolt korraldatavalt 3 nädalaselt Tai reisilt. Kõik toimis 100%liselt. Lend Bangkoki läbi Minski ja Ashabadi sujus normaalselt, kõikjal olid reisisaatjad vastas. Bangkoki hotell Palace väga hea, kesklinna pilvelõhkujad ja ostutänavad jalutuskäigu kaugusel. 1 päev läks linnaekskursioonile, mis oli päris ülevaatlik ja huvitav. Pattaya hotell Swan Beach samuti hea, 50 m kaugusel rannast ja 5-6 km kaugusel kesklinnast ja seetõttu ka natuke rahulikum kant. Transpordvahendiks kesklinna kastidziibid, mis käivad vähemalt iga minuti tagant ja hinnaks 10 BHT. Peale paari kohanemispäeva sai roller võetud ja transpordimuresid rohkem polnud. Ekskursioonidest käisime mao-ja krokodillikasvanduses, Kwai jõe reisil, Nongnoochi botaanikaaias. Mõneks päevaks sõitsime Ko Sameti saarele, kus otsisime rahuliku ranna, võtsime Bungalo ja nautisime päikest, merd ja vaikust. Õhtud on sellel saarel väga ilusad, taganenud mere asemele kaetakse lauad, grillitakse, kogu rannaäär on tuledes. 3 nädala jooksul ei tulnud tibakestki vihma ja ega kraadiklaas alla 30 pügala ei läinud, ka öösel mitte. Aeg läks ruttu ja kõigil oli kahju sealt soojalt ja sõbralikult maalt lahkuda. Nüüd kodus olles on ajataju sassis, kell 4 hommikul terve pere jalul. Tore reis oli!

0
0

me käisime eelmine aasta Vares Reisidega Tais ja jäime ka väga rahule.

0
0

tulin just varestega taist ja kusjuures teadsin, et odav ja ekstreem, aga tegelt ikka väga ekstreem. ainuke hea asi olid türkmenairis laiad istmevahed. minnes läks sõidule koos vahemaandumistega 23 tundi ja tagasitulles 19 tundi. ja kõikseeaeg raju venevärk, mis isegi minusugusel eakamal inimesel juba meelest läind. nii hea on tagasi olla armsas EV-s ja edaspidi lennata finnairiga, swissairiga, lufthansaga... muu vareste värgi kohta ei oska kommentaari anda, sest ostsin aint lennukipileti ja reisisin muudes kantides.

0
0

Mis sel lennul peale pika lennuaja eksteemne oli?

0
0

no kasvõi see, et pagas ei chekita lõpuni, ei ole connected flight. tagasitulles minskis tuli oodata kuni kohalikud kulid lennujaamast läinud ja siis minna oma pagasit sortima, treppidest üles-alla, 20 kg kohvrike näpu otsas. vahemaandumised pikad, tahaks süüa-juua, kõik see kontrolli-värk ja nõmedad lennukisse minemised-väljumised. lennuk täis venelasi, kes joovad, räuskavad, trügivad igas järjekorras igat moodi vahele.nomaeitea, milleks sellist võitlust vaja. kui reisid üksi-kaksi saad igast normaalsest lennufirmast soodsa viimase hetke sama või peaaegu sama hinnaga ja oled ümbritsetud normaalse teenendusega.

0
0

Ei sa täpselt aru, et kas igakorda peale vahemaandumist vahetasite lennukit?

0
0

tln-minsk charter, minskis linnaekskursioon ja saab oma raha eest 2x söömas käia korralikes kohtades(kaardid maksvad), edasi minsk-ashgabad türkmenair, konutamine ashgabadi lennukal, venkude kisa-kära saatjaks, uus lennuk ashgabad-bkk. tagasi vastupidises järjekorras ilma ekskursioonideta ja ilma igasuguse sõbralikkuse või isegi viisakuseta. proovige türkmeeni lennukis veini! peedika maitse juba ammu ununend. a kui asjasse huumoriga suhtuda, siis elab üle, kahju aint kaotatud kahest(keegi meist ei ela ju lennujaama kõrval) või isegi enamast ööpäevast. ashgabadi jaoks hoidke varuks 1 dollarilisi. vesi, kohv 1 usd, õlu 2, krõpsud vist ka 1 just vaatasin lastminutest soome-rootsi viimase hetke pakkumisi ja kadedus tuli peale...

0
0

Algul sain aru, et ostsite neilt lennupiletid ja nad siis kombineerisid teile odavama variandi mitmete ümberistumistega. Kuid vaatasin kodulehelt, et ka puhkusepaketi ostnud reisjad lendavad samuti sellist marsuuti pidi. Võimalikud ebameeldivusriskid oli siiski enne ostmist hinnatavad.

0
0

teadsin loomulikult ümberistumistest, aga arvasin, et mis seal ikka, elab üle. tegelt oleme vene elust nii metsikult eemaldunud ja teatud mugavusega ära harjunud. kirjutan selleks, et inimesed enne reisi bronnimist mõtleksid kui kallis on tegelikult aeg, lausa hindamatu.

0
0

Ei saanud aru, et midagi ekstreemset oleks olnud, täiesti tavaline lennureis. Enne minekut kartsime hullemat. Eks need vahemaandumised viivad meid ajas 10 aastat tagasi aga omaette huvitav seegi. Pagas chekiti minnes ja tulles lõpuni ära, seda me vahepeal ei näinud. Tallinn-Minsk charterreis, lend 1 tund 20 min, passikontroll 20-30 min, Minskis bussiekskursioon 4 tundi, lend Asgabadi 4tundi 10 min, sisaldas ühte sööki ja jooke. Joogiks võis mahlade, vee, tee, ja kohvi kõrval tõesti valida kas õlut (Baltika) või veini. Veiniks oli päris korralik portvein (peedikast asi kaugel). Ashabadis passikontroll ja pardakaardid 15-20 min järjekorda. Seejärel transiittsoonis ootamist 3 tundi-sai ringi vaadata 2s poes, süüa-juua baaris või telekat vaadata. Mälestuseks ostsin suure kohaliku pealiku Türkmenbazhi pildiga konjakipudeli. Mingi pildi sellest riigist annab ka see väike sissepõige. Vaevalt, et sinna rohkem sattume. Lend Asgabat-Bankok kestis 6 tundi 20 min. Toidlustati 2 korda. Lennukid olid kõik korralikud. Tagasi tulles kestis lend 1 tund kauem aga ootamist oli natuke vähem. Minnes astusin kodus uksest välja 5.00 ja järgmine hommik olin 8.00 Bankokis (vahepeal ka 4-5 tundi Minskis) ja tagasi tulles astusin hotelliuksest välja 8.00 ja kodus olin öösel 2.30. Arvan, et Soome, Rootsi või Saksa kaudu läheks rohkem aega. Meie reisil olid ka mitmed lastega pered aga virisemist ei kuulnud ja kõik oli normaalne. Head reisimist!

0
0

Soome või Rootsi kaudu ei lähe kohe kindlasti kauem aega, vaid märksa vähem, kui väga halba connectionit just pole.

0
0

Olen Varestega korduvalt Tais käinud ja olen alati rahule jäänud ning tahan veel sel talvel korra ära käia. Need ümberistumised ei ole rasked kui sul pilet on teistest Eesti pakkujatest 8 tuh odavam. Soome laeval loksuda ja purjus põtradega 3 tundi jagada mul ammu ei meeldi. Olen sõitnud varem ka teiste eesti vedajatega lõunasse ja alati on nendega migeid jamasid olnud.Kõige tipp oli muidugi see kui öhes lõunamaa linnas Novaturs mind kaasaga öösel lihtsalt maha unustas kuna jala tõttu ei suutnud teistega võrdselt käia. Varesed on kõik olud väga abivalmis ja täpsed. Terviseid Neile meie poolt!

0
0

on inimesi, kes reisivad harva, igatsevad vene-aega ja olematut teenendust.tarile niipalju, et kui koduuksest kell 5 välja astuda, tulebki jala taisse minema hakata, sest lennuk väljus täpselt kell 5.00, bkk-s kell 9.00 täendab eesti aja järgi 14.00. et siis mida ashgabadis poes vaadata oli ka? 5 pudelit kolmel riiulil... või oli see vastupidi... soome kaudu pole eladeski nii kaua aega läinud, lennukisõit vantaasse küll 3 tundi ei võta. varesed tublid muidugi, et oma reisijad leidnud

0
0

Toivo, ei maksa nüüd ikka valeinfot levitada jutuga, et Varesreiside pakkumine on 8 tuhat odavam kui teistel. Jääks ikka reaalsete faktide juurde. Näiteks Finnmatkadel on hetkel pakkumine alla 10 tuhande 2 nädalat Tais. Seega Varesega saaks sama asja 2 tuhandega või?

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased