trip-krainetrip-ukraine-dark
Vares Reisid

Täna siis Postimehes uudis, et firma likvideerimisel. Nüüd läks neid mitu järjest. Krediidiinfos võlg üleval.

Vaatasin krediidiinfost ka Vares Reiside seisu, kuna endal juba neilt reis ostetud. 10.11.2008 seisuga on maksuvõlg 5610 krooni. Väike küll, aga siiski. Loodan,et unustasid lihtsalt eile sotsmaksud maksmata, homme vaatan uuesti.

Ausalt öeldes teeb see mind veits murelikuks. Mida teie arvate? Kas on mõtet muretseda?

mälu ei peta, on Varesel oma buss. Selega saab nihverdada. Kuidas on lood ööbimiste ja muuga, ei oska ette kujutada. 5610 võlga on SMS-idega võrreldes pohl teatud kohas.

Ettevõtjana on mul raske aru saada, miks laseb keegi oma ettevõttel tekkida maksuameti ees 5610.- eeguse võlgnevuse??? Tõenäoliselt on tegu näpukaga. Või siis ülitõsise maksejõuetusega, mida ma ei usu.

to: valgeluik
Mis puutub eilsesse maksude maksmisse, siis nende mittemaksmised hakkavad krediidiinfos kajastuma alles 15 päeva pärast.

Krediidinfo kajastab maksuvõlgnevuste eelmise päeva seisu. Probleem võib olla ka selles, et ettevõtja ei kasuta online kontosid ning raha ei jõua õigeks ajaks maksuameti süsteemi ning võlgnevused saadetakse enne Krediidinfosse kõigile imetlemiseks. Samuti on võimalik vaidlus MA-ga 5610 kr üle.

Maksevõlgnevus on üleval ka siis, kui firma on teinud taotluse TSD maksude tasumiseks käibemaksu ettemaksu arvelt. Kuni avaldust üle vaadatakse (umbes nädal harilikult), on firma krediidiinfos maksuvõlglasena üleval.

ja veel esindused Valgevenes ja minu teades Tais. Selles suhtes olen rahul. Ise lendan 04 dets.