Vietnam - Kambodža

Kui lend läheb Vietnami Ho Chi Minh'i. ja tagasilend samast kohast. Kohapeal aega 3 nädalat. Reisiseltskond 4 inimest vanuses ca 35. Mida Vietnamis selles piirkonnas teha oleks? Kas kusagilt on leida ka maaliliselt ilusat paradiisiranda või saart? Või peaks Vietnamis siselennuga kuhugi kaugemale lendama?

Lisaks tegelt Vietnamile oli mõte ka korra külastada Kambodžat. Oleme käinud Siem Reap'is ja sinna uuesti ei taha... kas Kambodžas on veel midagi põnevat näiteks Phnom Penh'is või Sihanoukvilles?

Kuidas oleks kõige mõistlikum liikuda Vietnami poolelt Kambodžasse?

Saigonis võiks olla mõned päevad.Saate tellida kohalikust turismibüroost tripi paadiga Mekongi delta mangroovimetsadesse.Neid tehakse ka mitmepäevaseid. Lähim kuurort on maad mööda Mui Ne.Sinna saate ka kohalike turismibüroode bussidega.Mina tellisin transfeeri [email protected] (kodulehel on ka hinnad) Võite sellel aadressil ühendust võtta Indrekuga,saate temalt informatsiooni Mui Ne kohta.Tuleb arvestada,et Mui Nesse on ligikaudu 250 km.,aga liiklus on väga aeglane ja sõit võtab aega ligikaudu 6 tundi. Saigonist saate ka Phu Quoc saarele lennukiga. (viivad sinna mitmed lennufirmad).Saar asub vägagi lähedal Sihanoukvillesele.Kindlasti saab sinna Phu Quci saarelt laevaga. Phnom Penh mulle ei meeldinud.

0
0

Kui netist otsin, Saigoni, siis annab Ho Chi Minh linna ainult ette... see on sama asi?

0
0

Saigon ja Hi Chi Minh sama jah ☺️ endal plaan minna puhkama Phu Quocile ja sealt edasi laevaga Sihanoukvillesse, mòlemad sellised rannapuhkuse kohad.

0
1

Kuidas laevaga Phu Quoc - Sihanoukville saab? Oleme hiljemalt 07.12 Phu Quocil ja võibolla teeks ka mõned päevad Sihanoukvilles kui mingi mõistlik ühendus seal on.

Üldse oleme 24.11-14.12 Vietnamis 6in.

0
1

Nii palju kui ma uurinud olen, siis Phu Quocist kiirpaadiga Ha Tieni ja sealt edasi bussiga Sihanoukvillesse. Internetis selle kohta päris palju infot ja kuskil siin foorumis kirjeldati ka seda minekut, aga ei mäleta mis teema all see oli.

0
0

palju vietnami ja Kambodža viisa maksta võiks ning kust neid kõige mõistlikum osta oleks.

0
0

Kõigepealt on vaja tellida sissesõidu kiri. Kõige odavam tuleks see saidilt: vietnamvisapro.com (neid saite on mitmeid) See tuleb välja printida ja kaasa võtta. Neid kirju saab ka tellida teistelt saitidelt,aga seal on mõned $ kallimad,võib googeldada. Siis on sissesõidul vaja 2 pilti ja viisa raha 25 $ sulas. Viisa saamiseks oleks parem,kui täidaksite juba eestis vastava vormi,siis ei ole piiril mässamist. Vormi saab välja printida https://drive.google.com/file/d/0B7VZxtCIYntuUDVVeDZGM0dFV1U/view Piiril neid eriti midagi ei huvita,peaasi,et saaks oma raha kätte.

0
0

Kambodža E - viisa saab teha saidilt evisa.gov.kh 30 $ + 7 $ fee Viisa tegemisel on vaja enne teha digitaalne pilt ja see siis viisaankeedi täitmisel vastavasse kohta panna.

0
0

Kambodža viisat võib veel vaata saidilt http://www.cambodiaimmigration.org/apply-visa?action=step1

0
0

Aga mis Phu Quoc'is teha/vaadata on?

0
2

Eks see rohkem rannapuhkuse paradiisisaar on

0
0

Mis võimalused peale lennuki veel on Ho Chi Minh'ist Phu Quoc'ile saada... või on lennuk ikkagi kõige soodsam variant?

0
1

Ha Tien on see koht, kust saab edasi laevaga Phu Quoci saarele. Tegelikult saab veel lõunapoolt ka laevaga. Puhas googeldamise vaev, kuidas sinna saab.

0
0

Ok, aga kuidas siis võiks saada Ho Chi Minh'ist Ha Tien'i?

0
1

Sihanoukvillesse ei käi PhuQuocilt mingit paati ega laeva. Sellest on mitmeski Cambodia teemalises tekstis juttu olnud. Saab bussiga, Viisa soovitavalt enne ära teha netis, ja uurida kas teil on mitmekordse sisenemisega vietnami viisa, et hiljem uuesti Saigoni saada. Aasias on liiklus aeglane ja milleks killustada end kahe riigi vahel, nii, et pärast tahaks puhkusest puhata. Natuke otsimist ja saab vabalt kaks nädalat Saigoni ümbruses sisustatud, Nädal Phu Quocil on natuke palju, aga Vietnamil on ka teisi saari. Ja vabalt võib siis mõnel teisel aastal kulutada need kolm puhkusenädalat Sihanoukville ja sealpoolse Cambodia avastamisele. Seda enam, et Sihanoukvilles POLE MIDAGI VAADATA PRAKTILISELT Lihtsalt rannalinn. Jutt sai vist natuke targutav, kuid ilmselt paljud, kes sellist trippi on teinud, nõustuvad.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased