trip-krainetrip-ukraine-dark
Visa Electron

Tere, on varem tekkinud probleeme Saksamaal Visa Electroni kaardiga... Kas Rootsis saab sellega normaalselt maksta poodides? Millised teie kogemused Visa Electroniga? Raha peaks vist kindlasti normaalselt võtta saama?

Rootsis pole probleeme olnud küll aga Prantsusmaal ja Hispaanias ja kohe tugevaid probleeme.

Huvitav, minul pole küll kusagil Visa Eletroniga probleeme olnud. Kaardiga ei saa Euroopas maksta ainult odavketi poodides(nt; Aldi, Penny Markt, Lidl...). Seal ei kehti ükski kaart.

Vaata ei tea miks teil pole probleeme olnud. Prantsusmaal võib tekkida Visa Elektroniga ka probleeme kõige lihtsamates kohtates. Näiteks sealsed kiirteedel on süsteemiga võtad pileti maha sõidul maksad ja isegi seal tekkis meil probleeme elektroniga maksmisel. Sula oli otsa saanud .Jube kamm oli lõpuks saime kuskil nende "kontoris" maksta.

Kiirteedel on oluliseks märksõnaks kiirus. Ja krediitkaart on ainus asi, mille abil saab teha nii, et tõmmatakse kaart läbi ja samal hetkel juba avaneb tõkkepuu edasisõiduks, mingit allkirja ega PIN koodi kasutada ei ole vaja. Info toimunud tehingu kohta saadetakse panka alles hiljem. Deebetkaardiga sellist asja teha ei saa.

Seetõttu ongi enamasti kiirteedel kaartidest kasutatavad ainult krediitkaardid ja seda sõltumata riigist.

-Kaardiga ei saa Euroopas maksta ainult odavketi poodides(nt; Aldi, Penny Markt, Lidl...). Seal ei kehti ükski kaart.

mis pläma sa ajad siin? saab maksta ja makstakse köiksugu (krediit/VISA) kaartidega. vo!

Seda ehk küll aga igasugu ehk, äkki ja vöibolla vöimaluste vältimiseks on kasulikum omistada nö normaalset pangakaarti :) ehk siis visa vöi mastercardi, elades soomes näiteks on visa electroniga vahest makstes olnud jube jura ikka(mönes söögikohas küsiti pankkikortti ma imestasin siis, et mis kas minu visa electron pole siis pangakaart vöi nii, ilmselt siis ei ole), lõpuks sai kõrini tegin mastercardi ja probleemid lakkasid. Visa electroniga peaks saama Lidl kauplusteketis igatahes maksta soomes vähemalt :), kunagi ei saanud. Automaadist raha saab sellega kätte a välismaal maksad väljavötmise eest mingi kena kopika ka vist peale sellega.

kui sa stocholmlane seda plämaks pead, tekib kahtlus kas sa peale stocholmi mujal üldse oledki käinud. Rootsi on tõesti riik kus saab pea-aegu kõigega ja pea-aegu igal pool maksta. (nagu Eesti)

Värsked kogemused Itaaliast ja Saksamaa lõunaosast on sellised, et odavketi poodidest Lidlis kehtis ainult Master. Isegi Visa krediit ei sobinud. Pennys jälle Visa krediitkaart sobis. Austrias tanklas Visa Electron ei läinud, kasutasime krediidtkaarti.

Kui Sul on Hansapanga või SEB kaart, siis ei ole mingit probleemi raha väljavõtmisel, on lausa tasuta - Hansapanga kaardiga Swedbanga automaadist ja SEB on siin kohalik. Visa Electron kaardiga saab maksta pea igal pool - isegi taksos.