trip-krainetrip-ukraine-dark
Visa Electron

Kas Itaalias on võimalik maksta Visa Electron kaardiga ( et siis deebet-, mitte krediitkaardiga)ja pangaautomaadist raha võtta?

loomulikult on võimalik. Ma üle saja makse teinud tavalise pangakaardiga ja vahel on ainult jama olnud sellega et oma kaart on vana olnud ja ei taha hästi läbi minna, tegin eestis uue ja nüüd on kõik ok

automaadist saab raha ka võtta ilma probleemideta.

võimaldab maksta ka nt. Sitsiilias.

läänes üldiselt ei teatagi mis asi see deebetkaart on enamik kasutab krediitkaarte aga suuremates poodides ei tohiks sul probleeme tekkida raha väljavõtmises kindel ei ole

Käesoleva aasta juulis ei olnud küll mingit muret Visa Electron kaardiga tasumisel Itaalias(bensiin,marketid),seal kus kaardimakseid teostati(s.t.kus kaarte apsekteeriti siis ka Visa Electroni).

saksa suurmad kaubamajad ei teha millegipärast deebeteid aga mujal pole nagu probleeme olnud

Saksa, inlise, prantsuse ärid ei armasta deebetkaarte, aga Itaalias ja Sitsiilias ei olnud ühtegi kohta (muidugi seal, kus üldse kaardiga maksta sai, aga seda sai teha pea igas väiksemaski poekeses) kus poleks saanud Hansa- või Ühispanga deebetkaardiga maksta ja pole neil seal deebetkaardiga maksmisel mingit vähema summa limiiti, millest vähemat kaardiga maksta ei saa.

Ainuke probleem oli postkontoris. Igal pool mujal ei ole ühtegi küsimust - kõikidest automaatidest saab raha ja ka igas poes on alati maksta saanud.

Minagi ei saanud Saksamaal deebetkaardiga maksta. Kui meil võib kasvõi 10.- kr arve kaardiga maksta, siis seal 2-3 € puhul suur probleem! Itaalias sai deebetkaardiga hakkama küll.

Kas Visa Electron kaardiga on võimalik maksta ka Kreekas ja sellega ka raha välja võtta?

Kas raha automaadist välja võtmisega näiteks Itaalias kaasneb ka mingeid kulutusi, mingi % väljavõetavast summast vms?

eraisikule vàlismaal k.a Itaalias automaadist vàljavòtmine maksab 30 krooni + 2,5% vàljavòetud summast.