vormel 1 reis

tervist

kas mõni reisifirma korraldab 2014a. vormel 1 reise. sobivad oleks ungari, saksamaa või itaalia. või kuidas oleks sootsam minna ja kas rajaääres saab telkidega ööbida või midagi sellist.

Eesti firmade kohta ei tea, aga tuttavatega sai 2012a. käidud küll. Firmaks oli Rootsi-Soome firma nimega Björk&Boström

http://www.bjork-bostrom.fi/fi/matkat/muu-huippu-urheilu/formula-1

Kõik sujus ja oli hästi korraldatud (lennukipiletid sihtkohta+hotell+transfeerid+piletid kvalifikatsioonile ja võidusõidule, söögid, jne). Saime korraliku elamuse, linnuke kirjas ja asi tehtud.

Aga muidugi mugavus maksab, meil läks 6 inimese peale kokku ca 10500eur (5 päeva). Aeg on edasi läinud ja ehk hinnadki tõusnud, täpselt ei tea.

Raja ääres sul vaevalt keegi telkida laseb :D

Saada neile oma päring ja nad vastavad sulle suht kiiresti.

Edu

Olen käinud 3 korda iseseisvalt Ungaris etapil. Reisifirma ei anna sellise reisi puhul mingit lisaväärtust. Osta internetist pilet etapile, otsi soodsamad lennupiletid ning broneeri hotell. Ungaris on telkimisvõimalused organiseeritud raja vahatusläheduses. Igal juhul soovitan. Emotsioon garanteeritud!

Siin kogu hinnainfo Barcelona etapi kohta, ka telkimisala. http://www.circuitcat.com/en/f1/tarifas.php

Ungari GP kohta panin hiljuti oma jaoks kokku sellise info, ehk on abiks:

toimumisaeg 24-27 juuli 2014 kuni 28 veebruarini on piletid 5% soodsamad

siit on näha kus asuvad istekohad: http://www.hungaroinfo.com/formel1/includes/map_large.html?KeepThis=true&TB_iframe=true&height=458&width=570

Lastepiletid on kuni 14.aastastele (-50%)

Nädalavahetuse nn. platsipilet maksab 90€. Reedest vabatreeningut võib sellega vaadata ka tribüüni pealt välja arvatud Super Gold tribüün. Kõige odavam tribüün on Bronze 1 -- 99€; Bronze 2 119€, Silver 5 on 199€, Redbull 250€ jne . Tribüünipilet annab kindla nummerdatud koha ja normaalse vaate video ekraanile. Tribüünipiletiga võib ka muru peal istuda. Kõigi piletitega kaasneb tasuta parkimine.

Kämpinguplatside kohta saab infot siit: http://www.hungaroinfo.com/formel1/camping_en.htm Ainus aasta läbi toimiv kämping on Aqua - mis siis peaks ka kõige parema infrastruktuuriga olema. See asub selle veepargi kõrval, millest ma rääkisin ja kus me käinud oleme. 4 inimest, 4 ööd 1 platsi peal on 339€; Aqua ja Gold Panorama kämpingutes 373€.

Üritus algab neljapäeval kus kella 16-19 vahel on võimalik jalutada Pit Lane-l täpsem kava siin: http://www.hungaroinfo.com/formel1/program_en.ht

Rada asub Budapestist 22km kaugusel (20minutit). GPS koordinaadid pea väravale: N 47° 35' 0.5" E 19° 14' 33.45" kaart: http://www.hungaroinfo.com/formel1/static/hungaroring_map.pdf

Kõrval asuva veepargi kohta saab infot siit: http://www.aquarena.hu/site.cgi?/a/cikk/id/araink_en_formula1/lang/en täispilet 20€.

Hungaroringilt Hevizi, kus on mõnus termaalvee järv ja kämping on 215km 2,5h.

Slovakkia Ungari piiri peale jäävad koopad, lisinfot siit: http://trip.ee/content/ungari/aggteleki-ja-domica-koopad-slovakkia-ja-ungari-piiril.html lisainfot ja soovitusi Ungari reisi planeerimisel saab siit: http://trip.ee/taxonomy/term/372 http://trip.ee/node/69688

tänan see on päris hea info.

kaua autoga umbes kohale sõidab

Kahe juhiga 17 tundi jutti, 1 juhiga tasub Poolas ööbida ja hommikul kohale.

millisel tribüünil on hea vaade rajale.

millisel tribüünil on hea vaade rajale?

ma pakun, et vasakpoolsel

Kes on käinud Ungaris vormel 1 etappi vaatamas, kas oskab vihjeid anda, et kui võtta platsipilet, siis kuhu kanti seal platsi peal peaks hoida, et midagi näha ka saaks?