VPN Hiina

Hei!


Minek detsembris 3-nädalaks Hiina. Nimelt sooviks kasutada ka ikka sotsiaalmeediat ja seetõttu küsimus kust saab kõige paremini osta/alla laadida VPNi et vältida internetti mitte pääsemist?

Tänud!

Vaat kus paha põrsas! Hiina valitsus on sulle ju selgelt sõnumi andnud, et ei mingit sotsmeediat. Huvitav, milliseid meetmeid tuleb rakendama hakata, et kõik seda mõistaksid? Arvatavasti sissesõidukeeldu.

Kasutasin paar aastat tagasi ExpressVPNi ja see toimis. 

Kasutasin ka hiljuti Iraanis käies ExpressVPNi. Neil on pakkumine 30päevase money back garantiiga, mis on 3nädalaseks reisiks ideaalne - ostad enne reisi 10eurose kuupaketi, käid ära ja tagasi tulles taotled raha tagasi. Mul tehti tagasimakse paari päevaga. Programm ise hõlbus kasutada, ainuke miinus oli et sõi kõvasti akut.

Veel selle nädala esimeses pooles oli Hiinas Express VPN'iga probleeme, mis üldiselt on päris stabiilne olnud seal. Mitu korda päevas lülitas välja. Uudiste lehel oli teade ka selle kohta, et tegelevad probleemiga. 


Akut võtab tõesti palju ja ilma akupangata tervet päeva hakkama ei saaks. Ma pole otseselt hull sotsmeedia kasutaja, vaid vajan töötamiseks mitmeid äppe, mis Hiinas blokeeritud. Kusjuures paljud kohalikud kasutavad ka VPN, sest välismaailmaga vaja äri ajada.

Kui arvutit kasutada, siis Opera brauseril on tasuta VPN sees. Küll teatud andmemahu limiidiga (vist 500 mb), aga ühe reisi ehk ajab asja ära.