Zanzibar jaanuaris

Plaan minna jaanuari algul Zanzibarile. Ootan soovitusi majutuste, vaatamisväärsuste jne kohta. Kuidas on hinnad, söögid ja ilm? kas on päikest piisavalt või sajab veel vihma? Mis hinnaga saite lennupiletid? ise jäi hetkel silm peale 707€ 31.dets-22.jaanuar. On see ok hind Zanzibari kohta?

Jaanuar väga hea minna, vihma ei ole. Kui siis öösel või varahommikul. Kui oled ida pool ranna ääres siis päikesest puudust ei tule. Hinnad võid arvestada Zanzibaril koguaeg enam-vähem samad. low seasonil saab veidi alla. Söögid jms pettuma ei pea. Lennupileti peaks saama ka 600 alla kätte juba

0
0

Aafrikas ja Ida-Aafrikas on päikest alati piisavalt. Selle pärast ei tasu küll muretseda.

See vihmaperioodide värk on suht nihkes viimasel ajal. Jaanuaris pole seal nagunii vihmaperioodi, aga tõesti, võib sadada ja seda pigem pimedas või hommikul.

0
0

Hei! Käisin ise märtsi keskel Sansibaril ja sellest sai ka oma blogis juttu tehtud. Kui huvitab, siis blogist leiab selle kohta 3 lugu:Sansibar - https://experiencelifeblog.com/2018/03/27/zanzibar/Hotellid - https://experiencelifeblog.com/2018/03/27/hotels-in-zanzibar/Tegevused - https://experiencelifeblog.com/2018/03/27/experiences-in-zanzibar/Lood ise on nii inglise kui ka eesti keeles.

0
0

Kas keegi on majutunud Matemwes Vila Kiva hotellis? 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased