trip-krainetrip-ukraine-dark

maasikas502

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

17 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Peipsi ääres on ka vahva nõiamaja koos etendusega. Tean, et seal käiakse ka koos lasteaialastega ja koolidega ekskursioonil. Saab koduloomi vaadata ja kaarikuga metsa sisse sõita nõiamajasse, lisaks veel etendused.

Peremees on Vallot Kaasik, tel ei mäleta enam

Lugesin kommentaare ja naersin... Eesti ühiskond on teada vaenulik laste ja pere suhtes, mul on kahju, et selline suhtumine ei ole ka muutumas paremuse poole, kuigi ponnistatakse siin emapalka. Mul oleks häbi kedagi kritiseerida selle eest, et ta soovib koos perega puhata. Jah, mulle meeldib ka sõpradega reisida ilma lasteta, ka see on väga mõnus... Aga reisida ongi ju võimalik mitut moodi, maailm ongi õnneks värviline aga mitte must-valge.

Olen reisinud piisavalt üksi, perega ja lastega. Pigem lihtsalt uurisin, kui komplitseeritud on väikelapsega soetud pikemal lennureisil mõningad mulle ja lapsele olulised seigad :)

meie käisime juuli lõpp- aug algus

Käisime autoga Hvar-il, Spliti vanalinnas on sadam, kus on elav järjekord. Ehk meie läksime öösel u kell 00.00 paiku mõlemal korral järjekorda. Järjekorda sai siis öösel läbi sadama värava, kus turvatöötaja lasi sisse, parkisime auto ära ja läksime öist vanalinna uudistama. Ööbisime täispuhutavate madratsitega auto kõrval. Hommikul saime laevapeale autoga umbes kelle 5.30-6.00 paiku, seal siis korraga 2 laeva suht samaaegselt, tekitab segadust... Hvar-ile sõidab ainult Jadrolinja. Seal on mingi väga segane süsteem korraga on 2 elavat järjekorda esimene on autode oma alates ööst ja teine on piletikassas hommikul, mõlemas peab korraga olema...kõik soovijad peale ei mahtunud, viimane kord oli suur tüli ka vaheletrügijatega. Ostsime pileti Split- Satri-Grad ja siis tagasi tulime Hvar-i teisest saare otsast, seal oli järjekord ka vähe mõistvamas süsteemis ja kiirem. Laev sõidab Splitist u 2-3h ja tasub võtta kaasa päevitamismatt, enamik reisijaid kasutab aega lebotamiseks ja päevitamiseks. Aga üldiselt seal jah seigeldakse autodega saarte vahel ja siis on laevas autode esiklaasil suured sildid näha kus saarel keegi soovib väljuda. Laeva peale ja maha aetakse autod kiiresti 2-3 tk korraga ninad risti-rästi, väga imelik oli...