leenav

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Vaimuvaene, meil olid samad eeltingimused (6 kuud Tais, vahepeal Malaisias käik) ja tegime viisa läbi viisa.ee. Nad saadavad lennukiga passi Stockholmi ja sealt saad viisa, mille re-entry aeg on 6 kuud alates avalduse sisseandmisest. Helsinkis on see 3 kuud ja siis on raske 6 kuu sisse mahtuda. Suhtle viisa.eega ja nad aitavad :) Ahja, Stockholmis on vaja lennupileteid riigist väljumiseks (st vahepealne riigist lahkumine).

paterino, uuringi, et kust oleks mõttekam see kindlustus teha :) Eks saan eesti kindlustusseltsidesse ka päringuid teha, aga äkki on targem hoopis mõni välismaine selts võtta? Ei ole sellega üldse kursis.

Otse Chang Maist Koh Taole küll ei saa kuidagi. Me lendasime CM'st Koh Samuile Bangkok Airlines'ega - hind oli suht soolane (u 2000 EEK/in.. ei mäleta bahtides/eurodes hinda), aga saime kiiresti põhjast lõunasse:) Edasi sõitsime laevaga Koh Taole. Tähele tuleb panna, mis kell lennukid jõuavad ja mis kell laevad liiguvad. Me pidime öö Koh Samuil veetma ja alles hommikul saime Koh Taole. Aga kui Sa tahadki Koh Samuil olla, siis ei ole probleemi:)

Me olime Tais kaks nädalat - pikemalt peatusime Chang Mais, Koh Taol ja Bangkokis. Teinekord pigem valiks seda, kas oleme lõunas või põhjas. Aga sellegipoolest ma ei kahetse ja meile esimeseks esmamuljeks selline marsuut sobis.

Poks oli huvitav, maksis 1900 bahti (VIP piletid esimestesse ridadesse). Lõpus sai tšempioniga pilti ka teha:)

Mulle meeldis ka Calypsos ladyboy'de varietee (700bahti).

Käisime Dahabis ja kuna kuskile mujale ei plaaninud minna, siis "sinai only" tasuta viisa variant ajas asja ära. Keegi ei vaadanud imelikult ega küsinud lisaküsimusi, piisas ainult mainida "sinai only" ja ongi tempel passis olemas.

Natukene infot ka siit: http://www.sinai-guide.com/General-Info/Egypt-Visa.htm

Ja 4.04 reis lükati 12h võrra edasi. 1 päeva võrra lühem puhkus :(