Viimased kommentaarid

Ise olen käinud viimase 1,5-aasta jooksul 3x Elecroluxi veekeetjat välja vahetamas. JA ei ole tegemist mitte odava veekeetjaga, pigem kallimate killast. Igakord on küll viga üles leitud ja uus veekeetja vastu antud, aga samas poodi viimise ja ootamise vaev... Ühesõnaga, edaspidi veekeetja ostan küll mingi odava, sest nagu näha...kallis veekeetja ei ole oma hinda väärt mitte kohe. Vähemalt Electroluxi puhul.

Tänan vastamast, aga kas käru alla võiks käia ka reisivoodi?

KLM ja pagas väikelapsega reisides

Lähme sülelapsega KLM-ga üleookeani lennule. Lubatud pagasiks on 23kg (1 kott in kohta) piletiga reisija kohta + 10kg lapse kohta. Keegi ehk oskab öelda, kas see ekstra 10kg peab olema mahutatud piletiga reisija kohvrisse (ehk siis sinna 23 kg sisse) või võib selle 10 kg võtta kaasa eraldi kotina? Kas lapse käru või reisivoodi võib võtta eraldi “tükina” pagasina kaasa või peab see ka sinna 23+23+10kg sisse ära mahtuma? KLM-i Eesti kontaktnumbrilt ei ole siiani õnnestunud infot saada.

Me saime kunagi mingi soodsa pakkumise Luxori hotelli sviidile. Hinda ma loomulikult enam ei mäleta. Kindlasti soovitan hotelli Stripil.

Peaks see arstitõend olema siis inglise keelne? Eestis arstid vist väljastavad ju ainult eesti keelseid tõendeid. Umbkeelsena on vist raske seletada, et põlves metall sees (tunnen muret hetkel mitte enda pärast vaid vanema inimese pärast, kellel lennureis ees ja keelt ei oska).

Mis on väravasektsioon M. Selles mõttes, et kus see asub Heathrow lennujaamas? Ma ei näe seda kuskilt plaanilt.

Kasutan ka sama teemat ära. Kas 2h kahe lennuvaheline aeg on Heathrow lennujaamas piisav, kui saabuv lend on terminalis 3 ja lahkuv lend terminalis M (mis on terminal M?)?

Jah mõtlesin jätkulendu. Ümberistumised oleks Amsterdam Schipolis ja London Heathrow.

Tere! Meie läheme kevadel Kanadasse läänerannikule sõpradele külla ja sealt oli mõte teha koos nädalane trip Havaile. Esialgu oli meil plaan minna 8-ks päevaks Oahule...nüüd aga tekkis mõte, et äkki käiks ära ka Mauil. Mis te "käinud-näinud" arvate, kas see kulutatud raha ja aeg, mis Mauile minekuks lisaks kuluks on väärt minekut või tasub siiski piirduda esialgu vaid Oahuga? On seal piisavalt vaadata? Lend on siis esialgu planeeritud Vancouverist Honolulusse ja tagasi.

Tänud sulle, sellest lehest on kasu, aga kahjuks/õnneks olin seda juba vaatanud. Teemat püstitades pidasin silmas tegelikult trip.ee külastajate endi või nende sõprade kogemusi Oahu saare kohta, et mis on tõesti külastamist väärt. Et need turismisaidid annavad palju-palju igasugu infot, aga kas ka kõik asjad tegelikult külastamist väärt on?!:) Aga tänud sellegipoolest!

  • mõlemid oleks tegelikult olulised. Restoran võiks paikneda kas Piazza Navona või Piazza di Spagna kandis. Samuti sobiks ka Campo di fiori kant. Ma hetkel ei kujuta ette Rooma mastaape, aga põhimõtteliselt, kui leiame hea restorani ja sinna jala ei jaksa minna, siis võtaksime takso. Hotell paikneb meil kuskil Vatikani ja Tiberi jõe vahel. Oluline on, et oleks ilus (viisakamat sorti), mitte hüper-super kallis, hea söögi/joogi ja vaatega. Võiks sobida romantiliseks õhtusöögiks:) Loodan sinu peale Advokaat!:)

No ma loodangi siit saada paar head restorani nime, mida "käinud-näinud" oskaksid soovitada ning sellest lähtuvalt oleks ka mul lihtsam otsustada. olen jah otsustusvõimetu, mis teha:)