trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tere õhtust!

Tänud soovitamast kissmyjazz...Ma olen suht võhik selle tarkvara osas, kas sellest kuskil pikemat juttu ka on kuidas see toimib? Ma mõtlen selles mõttes, et ma saan oma lennu sealt valitud jne aga on seal mingid nõksud kuidas neid eriti soodsaid pileteid välja võluda? Vabandan kui loll küsimus, aga kui ei küsi siis ka targemaks ei saa...:)

tervitades,

MK

Et on neid odavaid lennupileteid, kas Tallinnast või siis Stockholmist Sao Paolosse saada juba ka aasta teise poolde? nt oktoober, november?

ette tänades,

MK

Tere!

Minu teada pole Šveitsi ja Liechtensteini vahel üldse mingeid piiripunkte, lihtsalt valid sobiva silla ja sõidad üle jõe ja ongi valmis. Samas Lichtensteini ja Austria vahel on küll piiripunktid, aga põhimõtteliselt need ei tööta (vähemalt jaanuaris 2009 oli nii)... paar piirivalvurit magavad oma putkades ja saavad kurjaks kui sa seisma jääd nende juures. Tundub et nad pakkisid oma asju seal kokku vaikselt, kuna Šveist on nüüd ka Schengen-iga ühinenud ja järelikult ka Liechtenstein, kes on Šveitsiga tolliliidus.

...Kui nüüd keegi näitaks kätte ka odavad lennupiletid oleks elu täitsa lill!

MK

..Täpsustaks üle, et kas neid viisa pabereid postiga saata ei saa, peab ikka keegi isiklikult üle andma saatkonnas? Vaatasin www.condor.com, aga hetkel mulle küll seal miskit soodsat ei hakanud silma.... Kas kasutasid Visa krediitkaarti või miskit Mastercardi?

head õhtut

MK

Tundus natukene uskumatu...:) Ja kahjuks nii palju ette osta ei saanud seal, et oktoobriks-novembriks piletid ära oleks saanud osta. Või mul jäi miskit kahe silma vahele? Ok, küsimus nr 1 on ka selgunud juba...Et siis ikkagist viisat on vaja. Kas keegi teistele küsimsutele ka vastata oskab/viitsib?

Tänud ette,

MK

Tere!

Endal kogemus oktoobrikuu lõpust ja Madriidi asemel tulime Malagast ja ka edsi Estonian airiga. Kohe kindlasi ei jõua sa 40 minutiga...sest Malpensas on kaks terminali, mi asuvad teineteisest väga kaugel ja see põhiterminal on üks suur tohuvapohu...:) 2 tundi oleks vast normaalne aeg ümberistumises Milanos arvestada!!!

Nagu näha siis tuli erinevaid variante päris palju...nüüd on mille vahe valida! Veelkord suured tänud

Seda teemat ma esmapilgul ei leidnudki, kunagi olen ka selle teemaga tutvunud....Aga kellelgi midagi uut pakkuda pole?

Seal Youth hostellide kohta suht vähe infot!

Tervitades