trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Toiduhinnad, hetkel banaani kilo näiteks 5 EEK-i kilo ehk 0,5 USD, ülerahvastatus ainult suurtes linnades, nagu näiteks New-York. Siin on hulgaliselt väikeseid rohelisi aedlinnakesi, nagu näiteks Naples, kuhu tahaks elama jääda. Hetkel on Naplesis +78 Fahrenheiti järgi ja vesi on +70-72 F. Õnnestunud leid on enamus motellid (super 8, Lemon Tree Inn), mis tasemelt ei jää alla hotellidele. Alati tasub bensukatest otsida kupongiajakirju, millest võetud kupongide esitamisel saab päevahinnast alla isegi kuni 20 USD. Kupongisüsteem toimib ka mitmete teenuste ja toitude puhul. Nii et kui viitsid pisut otsida ja kombineerida, elab ära hulga odavamalt kui Eestis ja üldse Euroopas. Mingit erilist ajalugu siit muidugi otsida pole mõtet, aga ...teeme ise ajalugu:-)

...siin olnud juba paar nädalat. Piiril läks suht libedalt, näitasin ette, et viisa on selles passis aga vahepeal abiellusin, palun, abielutunnistus on siin, sellest erinevad perekonnanimed ja saingi üle. Võiksime olla juuli keskpaigani( ja oleksimegi) aga juba esmaspäeval tuleb naasta halli argipäeva Eestis...

tagasi Floridasse. Esmalt muidugi ilm. Kui ikka sellest s..st suusailmast Miamisse lähed ja sooja on +24 kraadi, siis on küll tunne, et sinna võikski jääda... Eelmisel korral sõitsime tõeliselt palju autoga, odav kütusehind on ka üks kindlatest lemmikutest. Ja üliodavad riided- jalanõud. Kuna olen n.ö. plus- size, siis valik normaalseid, kenasid ja nooruslikke kehakatteid. Seal ilmselt õnneks ei arvata et kurvikad naised peaksid ainult kartulikottides ja kalossidega käima. Ka see on hea, et sind ei vaadata nagu UFOt kui oled välismaalane. Põhjuseks on ilmselt piisavalt paljurahvuseline ühiskond. Euroopas oled ikka igal pool välismaalane.

...paari nädala pärast. Mul 10-a. viisa vanas passis, pass küll veel kehtiv , aga vahepeal läksin mehele ja vahetasin perekonnanime. Kentmanni mulle uude passi viisat anda ei tahtnud, nii ma siis sebisingi abielutunnistusest notariaalse tõlke koos apostilliga. Eks vean kogu selle paberihunniku kaasa, aga ise ka arvan, et kuna ka vana pass on veel kehtiv, äkki nad siis muid pabereid ei tahagi näha.

...eelmisel aastal. Miami Beach ise on juba paras vaatamis- ja nautimisväärsus. Omaette elamus on näiteks Lincoln Avenuel kihav ööelu ja võimalus näiteks kell 22.00 kingapoodi minna, kuna poed suletakse ilmselt alles siis kui kunded tudule kõik läinud:-). Aga mulle meeldib Fort Lauderdale- puhtam ja kargem miskitviisi... Miamis käisime ka Seaquariumis, aga see on paras turistilõks, ega selle raha eest seal midagi NII erilist ka pole... Siis veel Key Westi mõnus õhustik, arhitektuur ja merevaated...väga lõõgastav linn ja sõit sinna on ju lausa müstika: 250 km mööda merd...Umbes tunnise autosõidu kaugusel Miami Beachist asub Evergladesi maastikukaitseala, kust tuleb pea kogu Florida joogivesi. Sellest 80% ongi vee all, ringi saab sõita spetsiaalse laevamoodi sõidukiga. Hinna sisse kuulub ka alligaatorishow ja aastase krokupojaga saab ennast pildistada 3 USD eest.radadelt kõrvale eriti ei sooviaks minna- alligatoriga vabas looduses eriti lõbus pole kohtuda... Nii et- avastage ja nautige!