Viimased kommentaarid

Olen käinud mõlema laevaga paar korda. Laevad ühesugused ro-ro tüüpi laevad. Laevale minekul valgustatakse kotid läbi. Alkohol korjatakse ära. Hiljem saad tagasi. Mitte-alkohoolsete jookidega ja ka snäkkidega pole muret olnud. Kange alkohol laevas odav, aga õlu, siider ja karastusjoogid üsna soolase hinnaga. Laeval on õhtuti laval väike show, toimuvad loosimised ja disko (nagu kruiisidel ikka). Lastele on olemas lastenurk. On isegi kino - kuigi filmid vähemalt minu kogemuse järgi on olnud venekeelse tõlkega. Samuti olemas poekesed, ilusalong-juuksur, saun jms. Buffet söök on täiesti normaalne, mina soovitaks. Alkoholijoobes inimestega on kuidas juhtub. Ja mida õhtu poole seda rohkem. Olen sattunud nii, et eriti ei märka kedagi ringi kakerdamas, samas aga olen näinud ka hommikusöögile tassitavaid inimesi.

Läti ronge leiab edukalt selliselt lehelt nagu http://www.pv.lv/en

Valga on ka peatusena valikus.

Krt... ostsin aprillis Cimberi kodulehelt CPH-BLL-CPH piletid. Ei tea kas sel juhul, kui nende kodulehelt otse krediitkaardiga pilet on ostetud ka mingi lootus raha tagasi saada on?

Kas ka algusega Obzorist on võimalik kohaliku firmaga ekskursioone ette võtta või on sealt võimalik ainult Novatoursi ja teiste Eesti poolsete firmade pakkumisi kasutada?

Sarajevo vanalinna servas selle jõeäärse suure tänava ääres on täitsa viisakaid kohti, kus eelmine aasta oli 15EUR koht. Ise olime kolmekesi kolmeses toas hinnaga 15 EUR nägu. Samas kui turismiinfost küsida, siis ümber vanalinna on ka päris palju erinevaid odavaid kodumajutusi nii hommikusöögiga kui ka ilma. http://www.hostelworld.com on samuti abiks. Sealt tuleb umbes 14 vastet hetkel Sarajevo kohta.