Mirri

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari

19 külastatud riiki, 10% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Naabrimehele: Aitäh! Via Michelini oskan ise ka kasutada ja netist ööbimiskohti leida :) Aga alati on tore konkreetseid soovitusi kuulata...

Aastavahetuse reis

Tere, plaanis kahenädalane reis neljakesi aastavahetuse perioodil matkaautoga Euroopas. Sõidame minema 27. detsembril, kas oleks reaalne jõuda 31. detsembriks Barcelonasse kui sooviks teepeal külastada Amsderdami ja Pariisi? On keegi sellel ajal Barcelonas viibinud, milline see umbkaudne ilm seal on sellel ajal? Ja ehk on kellelgi häid aastavahetuse veetmise ideesid Barcelonas. Kavatseme ühe öö vähemalt hotellis veeta. Võibolla on ka soovitusi hotellide kohta. Ei pea olema väga luksuslik, kuid korralik ja puhas (näiteks neljatärnihotell).Idee kohaselt tahaksime tagasiteel külastada ka Monacot ja Veneetsiat. Kõik soovitused on teretulnud.

Tänud, et kui lennujaamast väljuda plaanis pole, sii saab ilma viisata hakkama küll? On vaja ainult terminali vahetada...

Kui juhtud lugema seda, siis ehk viitsid kirjutada mulle meilile (eeva@biker.ee) täpsemalt oma Ibiza reisist. Endal ka plaan sinna minna sama firma kaudu.

Meie viisime küll Kalevi komme, eks neil seal midagi ikka on, kuid valik kindlasti väikesm. Viisime ka musta leiba, mingisugust on neil seal saada ka, aga see pole ikka päris see õige. Eesti viina viisime ka. Nagu aru saan, on ka sinu puhul tegemist sealsete eestlastega? Siis nad peaksid hindama küll seda Eesti kraami. Kui on inimesed, kes elanud kunagi Eestis (näiteks Rakveres), siis oleks kena kingitus näiteks raamat, mis kirjutab ja milles pildid antud paigast. Alkoholi kohta ei oska öelda, aga ise vedasime ikka päris palju veini Eestisse kaasa. Probleeme ei tekkinud.

Selle firma nimi on Diamond Travel. Oli endal sarnane kogemus seoses selle kliendikaardiga, aga minul jäi ta lihtsalt tulemata. Ei mingit kirja, ei mingit selgitust.

Zerokas, kas võiksid lähemalt rääkida sellest, miks Kemer on Armas Vene Linnake? :) Endal minek Kemerisse paari nädala pärast, oleks huvitav teada.

Juba pealkiri ütleb selgelt: värskelt HURGHADAST tagasi.