Viimased kommentaarid

Tere!

Kas keegi sooviks müüa inglisekeelset kasutatud Buenos Airese kaarti ja/või reisijuhti?

T.

Analoogne küsimus Atlanta lennujaama kohta.

Saabun Euroopast ja ümberistumisaeg siselennule 2 tundi, lennufirma reisi läbivalt on sama (KLM Royal Airlines). Kuidas viimased kogemused on, kas läheb liiga rabistamiseks? Tänud.

Triplekix'i poolt mainitud reisist on juttu näiteks siin: http://www.timcopejourneys.com/index.pl?page=43. Kahe matkal osalenud mehe nimesid googeldades leiab tõenäoliselt rohkem infi.

Mina soovitan valida maastikuratas, isegi kui enamus su teekonnast on asfaldil. Sellise distantsi juures leidub kindlasti teid, kus ratta vastupidavus on määrava tähtsusega. Nii et pigem kaota natuke aega asfaldil, aga vähenda riski, et su rattaga kuskil pärapõrgus midagi juhtub. Kuna sa päris metsas tõenäoliselt ei sõida, siis ära päris mudakumme alla pane. Võta ikka midagi siledamat (mitte päris slikki muidugi), mis ka asfaldil enam-vähem normaalselt jookseks.

Vaata lehte http://www.bikerussia.com/ (inglise keeles...), seal on juttu matkast Amsterdam-Vladivostok. Vastukaaluks minu eelnevale jutule, kasutasid nemad maanterattaid. Loomulikult sõltub kõik ikkagi trassi valikust.