Viimased kommentaarid

Keegi ei küsi usas otse, see on loomulik osa teenindusest, anna paar usd kui oma kotte ei viitsi ise tassida. Restos pane oma tunde järgi,aga mitte rohkem kui 10 kuni 15 prossa arvest, kui liiga palju annad, on valesti ja hakkavad muidu karjuma, et ma pole prost, jne. Tippi ootavad kõik teenindajad(juuksur, takso, ettekandja. jne. Kui ei anna, siis midagi nende teeninduses valesti oli(kas ikka oli).....pange kasvõi 1 raha.Hinnad ju tunduvalt odavamad, kui meil eestis..

Panin selle Northstari googlesse ja tundub neid seal enam pole. Sorry. Siis võta suva motell(tavaliselt 20 usd öö) mis netist leiad; kas Federal Hwy, või Dixie Hwy. Pole neid ammu enam kasutanud.Vabandust...

Kohe alguses ütlen, Miamis ei ole suurt midagi teha. South beach on päris väike ja randa võib ju Hispaanias ka minna. Kui siiski otsustate oma puhkuse Miamis veeta, siis A1(south beach) on paraleelne tänav, Washington Ave. seal põhiline ööelu käib. Kindlasti Little Havanna ja Õhtul väike õlle Bayfrontis. Kui ekstreemsemat tahate, siis Lennujaamast jala on Trirail station. Võtke esimene rong linna ja järgmises peatuses koht Liberty city, on sama nagu teatud arvutimängudes, aga seda ma eriti ei soovitaks kui just väga julge ei ole. Kui juba viitsisite Floridasse lennata, siis,hoidke Ft Lauderist põhja poole(A95), või minge Lõuna Keydesse(sama A1).Kui hotelli juhtuvad piiril küsima, siis pange omale kohad kinni Northstar homes. See Lake Worth ja soomlste oma. Nad eestlastesse suht hästi suhtuvad. Ilusat puhkust!!