reisisell94

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

10 meeldimist
3 postitust
28 kommentaari

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

12 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Juhul kui Saksamaal transiidist ei välju, siis testi pole vaja teha.

Tõenäosus on väga suur. Online check-in tasub ära teha suht kohe, kui see avatakse (peaks olema 48h enne väljalendu), siis on veel terve lennuk põhimõtteliselt valikus ja saad ilma lisatasuta endale sobivad kohad valida. Bangkoki peaks lendama UIA 2+4+2 konfiguratsiooniga lennukiga. Käisin just sama lennukiga UIA-ga Delhis, see soovitus ka sellega seonduvalt.

Endalgi mitu korda olnud nii, et kasutades erinevaid online kanaleid, on tulnud kinnitused/e-piletid erinevate nimekujudega (ka nii nagu algses postituses kirjutati). Kunagi pole sellest probleemi olnud :)

Töötades ise hotellis ning tiheda reisijana võin öelda, et Geenius programm täitsa töötab. Üldjuhul annab see tavahinnast 10% soodustuse (nende hotellide puhul, kes on sellega liitunud). Olen ka ise võrrelnud neid pakkumisi, mis mul on Geenius hinnaga ning siis välja logides vaadanud, kas on hinnavahe või mitte. Alati on see tavahind olnud kallim kui see, mida pakub Geenius.

Lõppsihtkohaks on Havana, kuid loodetavasti ei korjata seda summat. Veel selline küsimus, et kui ümberistumisaeg minnes on MEX-s 15h ning tagasitulles 6h, siis kas pagasi peame seal välja võtma nii minnes kui tulles või ainult minnes (kui sedagi)? AM-lt ma sellele küsimusele vastust pole saanud ning oleks hea teada enne reisi, kuidas enda asju pakkida.

Vaatasin oma pileteid ning leidsin sealt hinnajaotuse alt rea ''airport departure tax-collected at airport'' summas 22,25€/nägu. Kas reaalselt ka mõnes lennujaamas (Amsterdam, Mexico City?) korjatakse antud tasu? Tundub minu jaoks esmakordne juhus olevat..

Olemas piletid 22.11-6.12 Havanasse 8le, ostetud mytrip.com kaudu, e-piletid tulid paar minutit peale bronni kinnitust. Eks ootame paar nädalat enne kui samakalleid Tallinn-Amsterdam pileteid ostma saab hakata ..

Kõike eelnimetatuid asju tohid äraantavasse pagasisse panna. Kõik mis on seaduslik, võid kohvrisse panna. On limiidid kangele alkoholile ja tubakatoodetele, kuid vaevalt sa neid suurtes kogustes tahad hakata üle vedama :)

Kuna eeldatavasti kasutab ta odavlende, siis tuleb kohvrid välja võtta ja läbida uuesti turvakontroll (enne seda kohvrid uuesti ära anda).

Kui sa oled ostnud lennud ühel piletil, siis sa vahepeal pagasit kätte ei saa, vaid alles Marrakechis. 55min on tõenäosus, et pagas ei pruugi jõuda jätkulennule, kuid üldjuhul pannakse siis järgmisele Tallinna lennule ja lennujaamast saadetakse see sulle kulleriga kohale ( eeldab muidugi lennujaamas avalduse täitmist).

See on täitsa teostatav ja kui sa ei jõuagi jätkulennule, siis on see Lufthansa kohustus leida sulle asenduslend Tallinna. Nemad ju müüvad siiski sellise ümberistumisajaga piletit :)

Võib jõuda, aga ei pruugi- seega loterii. Kuna need on erinevad lennud, nö erineval piletil, siis minu mäletamistmööda peaks vahe olema vähemalt 2 tundi, et kindlustusest kasu oleks, aga tasub küsida kindlustusfirmadelt üle,

Copy-paste Ryanairi kodulehelt: One cabin bag weighing up to 10 kg with maximum dimensions of 55cm x 40cm x 20cm, plus 1 small bag up to 35 x 20 x 20 cms may be carried per passenger.

Ryanair does not carry unaccompanied minors under 16 years. Children under the age of 16 years must always be accompanied by a passenger over 16 years. Escort and special facilities are not available. Seega pole eraldi luba vaja, piisab kui on täiskasvanu kaasas.

http://www.supershuttle.com/ Olen kasutanud, teekond läks kiiresti ja hind oli ka mõistlik :)

Tänan, sain küsimusele vastuse :)

Hetkel sama lennu hind 25€/nägu Ryanairi kodukal :)

Jah, rongiliinile on pandud lennunumber ja broneerimisel on märge, et enne rongisõitu tuleb teha Lufthansa online check in ning rongile pääseb pardakaardiga.

Ja novembris ka väga hea hinnaga (25€/suund), mis on 3-4x soodsam kui airBalticul, aga muidugi ka lennujaam erinev..