Kato

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viibisin sealkandis 7 aastat tagasi mõned kuud ja külastasin suuremat osa loomaaedu-parke-akvaariume. Osad nimed on tundmatud, vbl on need uuemad asutused. Tavalistest loomaaaedadest ma kahjuks enam ei mäleta, kas sai külastatud Odense või Kopenhaageni loomaaeda... järelikult oli nagu loomaaed ikka :-))

Mitu korda sai käidud Lovenparken Givskud Zoos. Mulle meeldis, sõitsid autoga ja vaatasid loomi. Alad loomadele ei olnud väga suured, seega nägi loomi ilusti. Ma käisin sügisel, siis muidugi oli rahvast vähe ja istu kasvõi tund aega ühe koha peal kui miskit huvitavat näha. Osad loomad olid ka niisama ilma autota vaatamiseks. Lisaks ka lastele batuudid ja mänguväljakud. Teiste kohtadega kahjuks võrrelda ei oska. Pakun, et Ebeltoft Zoo & Safari on mingi uuem koht, kuna 7 aastat tagasi seda veel polnud.

Randersis käisin ka... ega ta halb polnud, aga selline suht väike koht. Kui nagunii sealkandis, siis tasub minna, aga kaugemalt sõita ei ole mõtet.

Kõige teravama elamuse jättis Nord Sea oceanarium, see küll jupp maad kaugemal, aga asi on seda väärt. Võimas ülisuur akvaarium. See küll põles mõned aastad tagasi, aga netilehe järi tundub, et see on taastatud. Mulle meeldis see Taanis külastatud kohtadest kõge enam. Endal on plaan paari aasta pärast minna lastega Legoland-Givskud Zoo-Nord Sea Oceanarium + vbl midagi veel.

Kerteminde fjordikeskus oli ka suht pisike, aga muidu huvitav. Nägi lähedalt raisid, vaatsime mingit (vist hüljeste etendust), aga kui vähegi võimalik soovitaks siiski Nord Sea Oceanariumit.

Mis iganes valikut te ei tee ma arvan et pettuda ei tule. Kõik külastatud kohad olid huvitavad ja hästi eksponeeritud.