Viimased kommentaarid

Huvitav, kui tänavalt ekskursioone osta, kas siis on valikus kõik nädalapäevad? Üsna tihti on nt kataloogides märgitud, et reisid vaid esmasp, teisip vms, ilmselt et piisaval hulgal rahvast kokku saada.

Caye Caulkeri lähedal vist ka head sukeldumikohad nagu Blue Hole jm? On keegi sinna sattunud? Soovitate? Samas, kuidas ühes v teises kohas toitlustamisega lood on? Lausa jumaldan rannapuhveteid, kus äsja püütud kala grillitakse.

Vaata kui kahju, et postitust alles nüüd märkasin, oleks tahtnud ka soovitada:) Käisin isegi Cumaceba lodges, kuid siis lasime ennast sama kompanii ühte teise, veidi kaugemasse Botanical Lodge, viia. Neid raske võrrelda, Botanical lodge oli nagu nii vinge oma ehedama looduse, elustiili ja inimeste poolest. Lodge manager on nagu nii seff mees, näeb igat laislooma okstes ja kameelioni ladvas. Tal elamine jõe kaldal mäel, kus päiksetõusu vaatamine lausa kohustuslik ettevõtmine. Ja kus ta naine veel alles kokkab, nii hea:). Igal juhul, kui kellelgi tuleb kunagi kahe vahel valida, siis soovitan Botanical lodge ja kindlasti ärge unustage külastada kohalikku napsumüüjat, kes on imejooke iga haiguse, ka potentsi, raviks valmis villinud.