Viimased kommentaarid

Võta seda koolirahana ning ole rahul, et nii väikese summaga pääsesid.
Kui oled oma krediitkaardi numbri juba andnud, siis on rendileandjal vabad käed toimetamiseks , mingit allkirja pole tagantjärgi enam vaja.
Vaidlustada saad ainult panga kaudu, sel juhul jääb raha broneerituks kuni vaidluse lõpuni , kumbki osapool seda kasutada ei saa.

Mul tuli eelmisel suvel Lis-Tln lennu ärajäämise tõttu üks öö rohkem Lissabonis veeta, saatsin arve Tap-i esindusse Soomes.Peale kolmandat kirja tuli vastus, et maksavad 5-8 nädala jooksul.Nagu lubasid nii ka tegid, aega muidugi läheb ning ise tuleb end meelde tuletada.

Tagatiste kohta niipalju et, paljudele reisifirmadele müüb pank nö tagatise teenust , vastava lepingu alusel siis. Ehk siis reisifirma arvel seda raha broneerituna reaalselt olemas ei ole , tegemist on pigem kindlustuslepingule sarnase teenusega , mis rakendub siis kui tekib vajadus.

Lipe oleks ka minu meelest parim valik kuigi hooajal üle rahvastatud ning seetõttu ka natuke kallim.

Ma küll ei mäleta, et nad mingi eraldi summa oleksid broneerinud...kohalike firmadega on suhtlus lihtsam,saadad meili millise lennuga tuled ning mis autot soovid, kohapeal maksad kaardiga ära.Miks ei peaks saama Hispaaniasse minna?
Peaasi et kindlustus kehtiks.
Seda kiirteemaksukogujat meie autos seekord ei olnud, mugavam muidugi kui see on ,ei pea putkades arveldama.

Suvel oleme Portugalis käies kasutanud kohalike rendiettevõtete teenuseid kuna rahvusvahelistel rendifirmadel on hooajal mitte just kõige soodsamad pakkumised.
Lissabonis julgen soovitada Ausocari nimelist ettevõtet ja Faros Lagorenti.Hinnavahe oli turismihooajal märkimisväärne.
Kriipse üle ei loeta ning auto tuuakse lennujaama, kontorit nad lennujaamas ei oma.

Minu meelest üks lahedamaid saari Taimaal.
Kuigi hooajal võib olla üle rahvastatud ning kallim ka.
Castaway oli üks lahe majutuskoht , endal kahjuks sinna saada ei õnnestunud.
Sukeldujatele üks paremaid kohti Tais , ei pretendeeri küll absoluutsele tõele , aga minu meelest on.Olin jaanuaris seal 6 päeva ning igav ei hakanud.Sinna minekuks soovitaksin pigem seda aeglast laeva kui kiirpaati.
Kui juhtub tugevam tuul olema, siis hiinakad ja japsid merd enam ei kannata ning kiirpaadis on pärast seda päris kole...;)

Ma ei näe vaidlusel mingit mõtet.Hostelites ei ööbi , eelistan mugavaid majutusasutusi.
Auto sõitis antud vahemaad ca 5,5 tundi, buss sai 4 tunniga hakkama.
Kui Vietnamis mingi asi üldse kiiresti liigub , siis on seda seesama ööbuss.Seda lihtsal põhjusel ta on suurem ja kasutab seda suurema õigust ka julmalt ära,sõites vastassuunas jne.Ebaturvaline muidugi.
Vabandan , kui riivasin kellegi tundeid seoses Mui Ne nimelise kohaga , aga arvamus jääb samaks.
Soovitan rannapuhkuseks Phu quoqi, seal on väga ilusaid kohti ning ka väga häid hotelle, mis on Vietnami hinnataseme kohta suhteliselt kallid , aga oma hinda igati väärt.

Oioioi ,emotsiooni ka... vene külades olen käinud , nii Venemaal kui ka Valgevenes ja Ukrainas, see on vastus küsimusele .Kui soovid Egiptust ja Türgit siis MUi ne sobib ideaalselt.Sama seltskond.
Lisaks on Mui ne rand üks räpasematest( hommikujooksul trehvasin kolme uppunud koera ja loendamatuid s..hunnikuid.
Sõitsin Vietnamis nii seitsmekohalise kui ka sõiduautoga( juhiga loomulikult) kuid kiireim viis oli siiski ööbuss.Kõik transpordiliigid neist tulevad hotelli järgi.
4 tunnise sõidu jooksul söömisvajadust reeglina ei teki ning päevane bussis loksumine võtab kvaliteetaega vähemaks. Hotellitoa hind Vietnamis on suhteliselt marginaalse tähtsusega.

Graafik on päris tihe tehtud...see Vietnami liiklus on suhteliselt väsitav s.t et 200 km läbimiseks kulub keskmiselt 4-5 tundi.
Mui Ne puhul kasutaksin ööbussi, suure bussiga on hulga mugavam , kui selle seitsmekohalisega.Vähemalt meile sobis ööbuss paremini.
Kui peaksin uuesti Vietnami külastama, siis veedaksin mõned päevad Saigonis(HCMH) ja ülejäänud aja Phu Quocil , mööda maad enam väga ei kolistaks.
Mui Ne on põnev ainult surfimeestele , muidu nagu vene küla.

Mais on Algarve piirkonnas juba üsna soe, päeval ca 23-24 varjus.
Hooaeg on juulist septembri lõpuni , siis 30 ja peale,august on kõige kuumem , päeval ca 35 , aga vesi ei pruugi alati kuigi soe olla, sõltub hoovustest.
Viimased paar aastat olen üsna tihedalt külastanud seda piirkonda,toredad inimesed , head söögid ja veinid .

Kambodza trippe müüakse Phu Quoci saarel igas büroos.
Majutus on seinast seina, alates 10 dollarist päevas kuni 200 dollarini päev.
Vastavalt soovidele ning rahakotile.

Maglev on kõige kiirem variant, kuid kindlasti mitte huvitavaim.
Kõige huvitavam on liinibuss, sõidab terve igaviku ning mitte keegi ei oska sulle seletada , kus maha peab minema.
Taksoga ei saa petta , vähemalt ise küll ei saanud 2 Shangais veedetud nädalaga ning taksoga näed tunduvalt rohkem , kui maa all loksudes. Iseasi on muidugi juhtidele selgitamine kuhu ta sõitma peab...aga alati leiab kellegi , kes aadressi paberile sirgeldab.

Edu.