Viimased kommentaarid

To annaleena & homeuser: Tänud soovituste eest! Jääkoobas on meil plaanides ja aitäh täiendava info eest. Trepid on meie sõbrad :)

To joosepx: Tänan! Berchtesgadeni Rahvuspark on ahvatlev, panime kirja ja vaatame jooksvalt kuidas jõuame. Aga hetkel on tõenäoline küll, et teeme samamoodi - hommikul jääkoopasse ja ülejäänud päev Berchtesgadeni Rahvuspargis.

To Rein: Suur tänu - arvestame ja jälgime ilma. Passo dello Stelvio minek on praegu 40/60, võimalik, et sinna minekuks jääb ajast puudu (6 öö majutus on Bressanones), aga vaatame jooksvalt :)

To tohoh: Jep, nii on - täpselt ei tea, aga autorent vist bronnis praegu ca 1000 euri krediitkaardilt, seega teatav varu peab olema, millega olime ka arvestanud.

Tänan Karin! See tundub väga vinge ning kuna täpselt samas piirkonnas, siis panime plaani :)

To Kasparkas: Meie kulud tulevad umbes nii (2 inimest kokku):

  • 240 eurot lennupiletid
  • 220 eurot autorent
  • ca 500 eurot majutus kokku 7 ööd

Siia lisanduvad veel kütus, maanteemaksud, söök, jook, erinevad vaatamisväärsused, ootamatud lisakulud.

Tänud kõigile! Hetkel oleme jah plaanid ümber teinud ja viimasena võtame Grossclockneri ja siis lõuna poolt tagasi. Sellega jääb meil pm 3 päeva Hallstatt ja Grossclockner vahelise ala uurimiseks ja need 3 päeva võtame rahulikumalt. Peame juba plaani järgmiseks tripiks, et siis võtta järgmine osa Alpidest, alates Innsbruckist, seega teie juba antud soovitused sellele piirkonnale kuluvad siiski ära ;)

Viimase hetke pakkumiste puhul tasub mõelda ka mõningatele riskidele. Siin lehel on näiteks need riskid ilusti välja toodud: http://www.das.ee/viimase-minuti-reisi-riskid/