Viimased kommentaarid

Ma läheks jalutaks Jingshan pargis, kust avaneb Keelatud linnale hea vaade ja hutongi piirkonnas. Sööma läheks kohta nimega Mr. Shi's Dumplings - see asub hutongide juures ja peaks lastele ka sobima, pakutakse nii soolaseid kui magusaid pelmeene (või siis dumplinguid). Eks see koht suuresti turistidele suunatud on, aga magusad pelmeenid olid seal väga head.

Pieniny pargis saab parvetama minna nii, et pargid auto Szczawnica nimelisesse külla ja sealt viivad minibussid sind parvesõidu alguspunkti. Sõit kestab 2-3 tundi ja lõppeb seal kus minibussid alustavad. Teine võimalus on läbi Pieniny pargi matkata, alustades jällegi näiteks Szczawnicast ja jõudes lõpuks parvega sinnasamasse tagasi. Keegi eespool jagas lehte, kus kõik matkarajad (nii Tatrad kui Pieniny) peal. Matkates soovitaks sinist rada, sinna jääb Sokolica nimeline vaateplatvorm.

Ma parvetamas ei ole käinud, minu jaoks tõesti natukene liiga turistikas. Aga park ise on väga ilus.

Ilma giidita peaks tasuta olema, aga aprillist oktoobrini on tasuta ajad mõnevõrra piiratud (vist). Kui tahad inglise või mõne muu keelse grupiga liituda, siis on tasuline. Eelnevalt registreerimata saab ka sisse, aga ainult vabade kohtade olemasolul.

Krakowis häid ja odavaid majutuskohti küllaga.