Viimased kommentaarid

Lihtne suveniir on saata postkaart endale.. vôtab vähe ruumi, infot ja emotsiooni kyllaga... môni kortsus môni määrdunud, igal kaardil oma lugu...äge

Ei, see firma ei jää elavate hulka ja mingit puhtaks pesemist siin pole. See on lihtlabane petuskeem, kui siin keegi veel aru ei saa !!! Sinna on kaasatud veel kodanikke, kes sellega mestis. Organiseeritud kelmus.

Riina Lepalaan on vana kelm, kes tegi tynga väga paljudele inimestele TGC ajal. Summad, mis ta välja pettis on täpselt sama skeemi järgi, mis teil siin praegu. Kodanik Hanno Kivisild on ka nyyd mestis ja mustas nimekirjas samuti. Jätke need nimed meelde.

Riina, sa oled miljonile inimesele võlgu ning sinu tegemistel hoitakse silm peal. Isegi siis, kui enda nime peaksid vahetama. Teeme kõik selleks, et sulle poest enam saiagi ei myyda. Võlg on võõra oma, raiu see endale pähe.

Igal oinal on oma mihklipäev nagu öeldakse....

Tundub, et hetkel veel katteta lubaduste ja võlts bronnide esitamisega võtavad endale aega firma likvideerimiseks..

Käekiri on yks yhele sama nagu TGC kotti laskmisel, nii, et kysige oma plekk tagasi, kiirelt !!

Huvitav, kas seekord on firma kotti laskmise põhjuseks ka Juhtimise Viga :)))))))) nagu eelmisel, või mõtlevad miskit geniaalsemat välja..

Siinkohal tuleb kiirelt ka tegutseda neil, kes on juba reisil. Võib juhtuda, et Teie tagasilennud on maksmata, broneeringud tyhistatud ja koju tulete omal riisikol juhul, kui firma siin pillid kotti peaks panema. Ma ei oska hetkel öelda, kuidas see välja uuritakse ja kas nad trip.ee loevad, kuid reaalseid ohvreid võib siiskit olla. Sellega peaks kiirelt tegutsema ka tarbijakaitse !!!

Näited elust enesest :))

Kas me mäletame õigesti, et Hanno Kivisild oli ka ThinkGreen Company ohver!!! Kui jah, siis Riina Lepalaan ei saanud oma nimega olla enam juhatuses ja heas usus juhatuse liikmena Hanno uuesti orki lendas ja ka oma nime määris :)) Tundub, et astuti 2 x yhe ja sama reha otsa....

Võibolla me eksime, kuid mingi teema sellega oli.

Hetkel jah tarbijakaitse on pildil ja firma yritab end puhtaks pesta. Naljanumber. Vaadake ja imestage, millega see tegelikult lõppeb Kordus TV Forget this company !!!!!

Olge valvsad. Mõne aja pärast tulevad FB lehele või kodukale yliyli soodsate hindadega pakkumised, mistõttu on väga raske neist loobuda. See on lihtne viis veel enne lõppu kiirelt raha tasku panna ja Teie võite oma suu puhtaks pyhkida mõlemast, nii reisist kui rahast, loomulikult ka närvidest... Mull läheb lõhki.

Enne, kui keegi, tuttav, sugulane, sõber või kes iganes hakkab neilt reisi ostma või isegi mõtleb sellele, siis peaks olema juba piisavalt infot, mida oma lähikondlastele jagada, et poleks soovitav seda teha. See on vaid soovitus :))

Kes mätsib, kes mitte.

Igaljuhul tunneme, et saime olla kasuks ja kannatanuid seekord vast niipalju pole.

Loogish, et päringule vastatakse sekundiga, arve saad juba poole sekundiga. Raha on vaja ju kätte saada... :)))))))

Supp läheb vaikselt keema.. Kes on Hanno, lihtsalt keegi juhatuse liige, mitmes firmas. Tegelikke niite tõmbab Riina Lepalaan ja tema kaaskond, kes selle firmakese mõne aja pärast kotti laseb nagu oli see eelmine TGC - thinkgreen company ja yleeelmine jne. Mõne aja pärast tehakse uus firma ja siis uus ja siis veel uus ja nii see käibki. Nad lihtsalt ei saa oma nime/dega pildil olla, selleks ongi juhatuse liige keegi teine, et tegutseda sama skeemi järgi. Teile on niipalju infot ette söödetud, et aeg oleks ridade vahelt lugeda. Targutada pole mõistlik.

Teeme kõik selleks, et kannatajaid poleks.

Loodame, et meist oli siin abi.

Yhesõnaga hakkab vaikselt pihta jamad.. kurb on seda kõrvalt vaadata.

Teisisõnu kasutage tuntuid reisibyroosid, nemad teevad ka väga häid pakkumisi. Suhelge inimestega, kes on käinud ja teavad kust mida otsida. Kas see 100, 200 eurot võitu on väärt oma närvide ja aja kulutamiseks, kus tulemus võibki olla masendav. Kaotatud aja ja närvidega suudate muud paremat korda saata.

Soovin selget pead ja ikkagi õnnestumisi.

Edu

HelLed - RL on sellega seotud ja kuidas veel !! Ta ei saa lihtsalt oma nimega kusagil juhatuses olla ning avalikult esineda ja see pole veel kõik.. Kust info, see pole siin vajalik teave. Lihtsalt niisama Siin me ei kirjuta. Asjal on ikka point !!!!

On näha, et inimestel on juba tõrkeid, mis tähendab.. :)

Konkreetse firma saatus on samasugune kui ThinkGreen Company OÜ.

Oleme end siin piisavalt väljendanud. Kes taipab, kes mitte.

Mida rohkem lasete endid neist hindadest mõjutada, seda rohkem on kannatajaid. See üks võid olla just sina !!

Taipu

Oled sa kunagi kohe pileti kätte saanud, ei ole.. Ärge laske end odavatel hindadel mõjutada, see ongi neil asja mõte. Ära imesta, kui ykspäev kuskil lennujaamas oled ja sul tegelikkuses piletit polegi :) Kuulake inimesi, kes asjaga veits rohkem kursis on !!! Teades, et Riinal on karistus kaelas, ei saagi ta kuskil juhatuses olla !!!

Need, kes on siin väga rahul, siis sel korral läkski teil hästi. See on teile lihtsalt hoiatuseks. Varsti on see firma kotis, neil raha taskud täis ja teie oma rahast, reisist ja närvidest priid. Siis tuleb uus firma ja asi algab otsast peale...

Niikaua, kui te asjast teadjaid kuulda ei võta, niikaua saavad sajad ja sajad inimesed jälle tüssu. Ma ei kirjuta siin niisama, vaid yritan päästa sinu, sinu või sinu tagumikku.

Edu

Guugelda nime RIINA LEPALAAN, saad teada, kellega on tegu. Sama isik on kahjuks selle firmaga seotud !!! Närvide hoidmiseks ärge tegemist tehke. Teame, millest räägime...