Viimased kommentaarid

Pjotr1962,

Saada kiri oma majutusele ja uuri nende käest millist lahendust pakuvad.  Ilmselt võib igaüks ise otsustada kuidas antud olukorras klientidega käitub. Minul ka tasuta tühistamisvõimaluseta varjant (maksetingimused olid 30% kohe, 40%  60 päeva ennem reisi, 30% kohapeal) ja nagu eelnevalt kirjutasin, siis olemas kirjalik kinnitus, et saan tasuta tühistada. Esimest korda suhtlesin nendega sellel teemal juba märtsi keskel. Kui sul reis mai kuus, siis täiesti ok juba praegu kirjutada ja uurida oma võimalusi.

Edu kõigile!

Meil Hispaanias Salous majutus broneeritud 19.06-02.07, olemas kirjalik kinnitus, et saavad 15 päeva ennem reisi pakkuda tasuta tühistamist. Hetkel makstud 30% kogusummast,  20.04 peaksid võtma järgmise summa 40%, ulatuses, täna veel suheldes majutusasutusegakinnitasid nad mulle, et ei võta teist osamakset ennem kui on selgunud mis saab ja palusid oodata mai lõpuni. Hetkel pidi Bookingu poolt olema korraldus tasuta tühistada broneeringud kuni 11.05. Kõige mõistlikum on suhelda otse majutusasutusega, et mis lahendust nad pakuvad.

Minul selline küsimus, kuidas on praeguses olukorras lahenenud läbi Bookingu broneeritud majutusasutustele tehtud broneeringud (kuhu raha juba makstud ja mis on tasuta tühistamiseta)?

Praegu hakkan mõtlema, et äkki just sellepärast tõstetigi ümber kuna meil oli 6 last seltskonnas (vanuses 6-13) ja olime ennast kenasti sättinud täiesti keskele (teadlikult valisime kohad ilma igasuguste lisa jalaruumide ja asjadeta) ning lõpuks pandi meid ikkagi istuma ridadesse mis peale vahekäiku esimesed :D.

Meil sai ka ostetud eelmine aasta kevadel läbi vahendaja piletid, ilusti saime oma istekohad valida aga igaks juhuks tasub neil aeg ajalt silma peal hoida. Panime kohad paika  kohe kui piletid ostsime aga Qatar paari kuu jooksul mitu korda tõstis neid ise ringi ja lõpuks meie seltskonnast (16 inimest) 4 inimest ei saanudki neid kohti mis valisime (viimasel õhtul veel näitas, et kõik ok ja check in'i tehes olid jälle ümber tõstetud).

Sai ka seda imearmsat saart külastatud 2 aastat tagasi, meie käisime läbi Ho chi minhi ja ei tundnud keegi ei Helsinkis ega ka Istanbulis huvi selle vastu, kas viisa on olemas.


Lapse kohta kirjuta otse hotelli, et kui magab teiega ühes voodis, siis loodetavasti ei ole probleemi sellest.

Saarest niipalju, et taksod seal väga odavad ja tunduvalt turvalisemad kui rollerid- eriti kui laps kaasas.  Kui päeva tripe teha, siis saime väga toreda taksojuhi endale, kes isegi mõistis mingil määral inglise keelt ja sai vajalikud asjad ilusti räägitud ( kui on huvi, siis võin privas kontakti jagada).
Sularaha võtsime kaasa ja vahetasime kohapeal pangas.
Hindade üle ei kaubelnud kuna need olid väga soodsad tõesti, paljud asjad Ho chi minhis kallimad ja seal tuli küll kaubelda, pigem kui mingit nänni sai rohkem ostetud, siis nad ise panid kingituseks midagi juurde.
Vinpearl on väärt kahte päeva, et üks päev veepark koos lõbustuspargiga ja teine päev safari. Mitu korda käisime Sao beachil- tõeline paradiisirand ja väga ilus, seal nägime ka esimesi Eestlasi, 3 nädala jooksul õnnestus trehvata kolme Eesti perega ja seda kõike kahel viimasel päeval.

Julgen ka soovitada Phu Quoc saart, olime perega seal eemine aasta jõulude ja aastavahetuse ajal (lapsed siis olid 4 ja 13). Peatusime sellises hotellis nagu Blue paradise resort ja jäime väga rahule. Alguses kui piletid HCMC ostetud said, siis suure hurraaga võtsin kohe järgmiseks hommikuls piletid edasi Nha Trangi (Vinpearl teemapargi pärast, et lastel oleks kindlasti tore seal), natukene googeldamist ja hakkasin kahetsema kiiruga ostetud edasilennu pileteid, sest avastasin, et sama teemapark olemas ka Phu Quoc saarel ja lendasimegi hoopis sinna- saime täpselt sellise puhkuse nagu ootasime ja lootsime. Olime saarel kokku 15 ööd, viimasel päeval õnnestus esimest korda terve reisi jooksul kokku põrgata teiste Eestlastega ja seda koguni kolm korda

834arr, kui olete oma reisilt tagasi, siis ootaks muljeid, endal sarnane trip plaanis augusti keskel :)

Hetkel Vietnamis ja preapproval letter sai samuti võetud lehelt mida Paco kirjutas, kõik toimis kiiresti ja julgen soovitada!

Kasutasin cheapvietnamvisa.net nädal tagasi ja kõik toimis väga ilusti. Lend täpselt nädala pärast, lisaks tellisin nende käest ka lennujaama fast track teenuse.

Salasilm millal ja mis hinnaga ostsid lennukipiletid?
Endal plaan perega minna jõuludeks- aastavahetuseks sooja.

Käisime 2012 oktoobris 7- kuusega Tenerifel, väga soovitan.
Meil oli oma kergkäru kaasas, lennujaamast saime renditud auto koos turvatooliga. Käisime Teidel, Loro pargis, Siam Pargis, Masca jne. Tegevust seal jagub nii suurtele kui ka väikestele.

Tere,

Meil start reede varahommikul Tallinnast, 2 autot, mõlemas 2 täiskasvanut + 2 last, tagasi jõuaksime umbes 3 juuli.
Võtame sihtpunktiks Makarska, mimgeid kindlaid plaane ei tee, tahaks puhata ja jaanipäeval sooja ilma nautida:). Tagasiteel külastame Budapesti loomaaeda ja mõnda veeparki (Aqualand Budapestis või siis Slovakkia Tatralandia).