trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Käisime perega eelmine aasta veebruaris Bankgok > Ko Chang > Koh Kut > Pattaya > Bangkok Kõike meeldejäävamad olid Ko Chang, Koh Kut ja meeldis ka Bangkok. Ko Changi soovitan kahe käega. Koh Kut on natuke liiga metsik, seal ei ole isegi 7elevenit :). Samas, kui meeldib selline eraldatus, siis saar on väga ilus! Pattaya oleks võinud olemata olla. Samas, nüüd on nähtud. Seal meeldis ujuv turg ja käisime vaatamas ka transade kabareed, kogu perega :D

Nüüd aga selleks aastaks jälle Tai plaanid ja mõtlen, et tahaks soovitust inimestelt, kes on käinud nii Tratis kui ka Krabil, Phuketis jne. Et mida valida, kas minna uuesti Ko Changi või siis Krabi jne? Või hoopis Hua Hin...

Iga kell läheks Koh Changi tagasi. Väga mõnus saar! Ilusad rannad, head tänavatoidud! Kuna olin seal perega, siis väga möllukohti ei uurinud ega otsinud. Tundub jah, et öömöllu jaoks tuleb muu koht otsida. Õhtused tänavatoidud aga ajavad siiani suu vett jooksma :) Niipalju veel, et Lonely Beach ei ole kohe üldse lonely aga huvitav koht ikkagi. Meie lemmik oli White Beach aga seal on ka palju teisi ilusaid kohti.

Olin perega eelmine nädal Pattayas paaripäevasel peatusel. Rannas ei olnud küll tuhkagi teha. Merevesi jätab räpase mulje. Rannatoolid on asetatud teatristiilis, külg-külje kõrval jne. Ühe päeva veetsime nn. veepargis "Pattaya Park Beach Resort", Jomtien rannas. Seal oli nagu inimlikum tunne päevitada :) Lapsed said ujuda basseinides ja lasta liumägesi mööda. Sissepääs 100bahti.

Veel jättis suht hea mulje Underwater World (pilet 500bahti) ja Floating Market (sissepääs 200bahti).

Käisime ka Colosseum Show'd vaatamas. Hind vist oli 700bahti. Kirev tantsu- ja kostüümishow, kus kõik esinejad on kohalikud härrasmehed;)

Korra käisime läbi ka Walking Streeti (möllutänav).

Järgmine kord püüan Pattayat vältida, ühest korrast elus piisab :)

Tulime (läksime) täna Finnairiga, ~600€ Estraveli hind. Aga väga soovitan, hea lennuk. Lend Helsinki>Bangkok kestis ~9,5h

Veebruari lõpuni Koh Chang, siis Ko Kut

Kui olla Singapuris ainult ~6h, kahe lennu vahel, mis siis teha ja näha? :)

Tänud, Kroks!

Kas on kellegil soovitada mõnd head söögikohta Koh Changil, Koh Koodil? Kindlasti huvitab kohalik toit! :)

Plaanis minna järg nädal Koh Chang + Koh Kood saared Tratis. Vaktsineerimised tehtud aga mis värk malaariaga on? Arst nagu soovitas aga kas seda tegelikult ka vaja on? Tohutu kogus tablette vaja ära süüa ja korralikult küsitakse ka nende eest :) 2 täiskasvanut ja 11&16 aastased.

Ja kui ikka on vaja neid tablette krõbistada, siis kas neid saab ka kohapealt osta või tuleb ikka karbid siit kaasa haarata? :)

Tänud!

Hei, plaan järg ndl minna Bangkok>Koh Chang>Koh Kut>Pattaya>Bangkok Oskab keegi soovitada, mis oleks parim viis:

  • Bankgok>Koh Chang (buss või takso? mis on mõistlik tasu 4in transpordi eest?) ja
  • Koh Chang>Ko Kut (Koh Kood) (ilmselt ikka laevaga, aga mis ja kus?) vaheliseks liikumiseks?

Oleme 4ne pere, 2 täiskasvanut ja 11&16 aastased lapsed. Tais esimest korda, niiet vabandused võimalike rumaluste pärast küsimustes! :) Tänud!