Viimased kommentaarid

Mina olen ostnud lol.traveli kaudu piletid Taisse. Lend pole küll veel toimunud, aga piletid sain ilusasti kätte ja Finnairi poolt on kõik kinnitatud.
Ehk siis oota veidi veel. Kui Sul booking reference nr on, siis võid vaadata ka lennufirma kodulehelt, kas lend on kinnitatud.

Tere!
Kasutan teemat ära :)
Meil samuti 14. nov minek Finnairiga TLL-HEL-Krabi.
Pole kunagi ostnud istekohta ette (kui võimalus tasuta valida, olen seda eelnevalt alati teinud), aga nüüd läheme kolmekesi (2 täiskasvanut + 2a). Kui suur on tõenäosus, et meid eraldi istuma pannakse kui istekohta ette ei osta?

Lisaks - andke palun nõu millega kohapeal ringi liikuda - rolleri peale 2a-sega ronida ei tahaks. Tuk-tuk? Rendiauto?

Otsustasin marsruudi TLL-HEL-LHR-SAN kasuks. Nii ei ole vaja pagasit vaja välja võtta enne kui lõpp-punkti saabun :)

Vaatasin järgi - AA sel päeval rohkem (otse) San Diegosse ei lenda. Ka peatustega oleks AAga suht võimatu sel päeval San Diegosse saada. Ilmselt mõne teise firmaga nad mind sel päeval ei lennutaks?

Finnari helistasin kah - nemad probleemi ei näinud. Ütlesid, et süsteem ei lubaks bronnida kui pole võimalik jõuda. Samas tean juhust kus Finnair koostas pileti, kus jätkulend pidi startima enne kui eelmine lend maandus.

Võiks ju loobuda nendest piletitest, aga Tartust otse muud moodi (selle hinnaga) ei saa. Samas mugavusest ei saa ju rääkida, kui pool lendu peab mõtlema, et kas ma nüüd järgmisele ka ikka jõuan :D

Aitäh vastuse eest!
Huvitav, miks lennufirmad siis üldse selliseid pileteid osta lasevad, kui nibin-nabin jõudmine oleks? Ise nad peavad ju sellega tegelema, kui maha jään.
Aga kui käsipagasiga minna, kas siis võiks 1h50min olla piisav?

Tere!
Kas aastatega on midagi muutunud või endiselt oleks vähemalt 2h ooteaega vaja, et JFKst edasi lennata? Plaanis osta Finnairi lennud TAY-HEL-JFK-SAN (San Diego) ja JFK ja SAN lennu vahe on 1h50 min. Kõik lennud ühel piletil ja kõiki opereerib Finnair (reaalsuses küll ilmselt viimane ots AA).
Segaseks on ka jäänud see, et kas pagas tuleb välja võtta kuigi lennud ühel piletil?