Viimased kommentaarid

Meie just Ukainast tulime ja tegime nii, et ATM-i terve reisi vältel ei kasutanud, vahetasime 300eur Eesti valuutapunktis sularahaks kaasa ja kus suuremates poodides võimalik oli, maksime kaardiga. Kui reisid enamus ajast linnast väljas ja looduses ja väikeste külade vahel, nagu meie seda tegime, siis kohalik sularaha on väga oluline ja ei saa lootma jääda, et seda ATM-ist igal pool kätte saaksid.

Meil toimis kõik suurepäraselt.

Ei hakanud uut teemat tegema (võibolla oleks pidanud), nii et küsin siin: kas kellelgi on kogemus Ukrainas rendiautoga ringi sõitmisel (algusega Lvivist ja allapoole mägede suunas), et mida silmas pidada ja mis kõige olulisem - kas teel on mingeid ohte/kontrollpunkte vms, mis eeldavad keeleoskust? Nimelt vene keelt ei oska, ukraina keelest muidugi rääkimata. Vene keelest oleks ilmselgelt abi, aga kui ikka üldse ühist keelt ei leia - võib sellest probleem saada? Nemad ju arvatavasti üldse inglise keelt ei mõista? On siin keegi, kes keeleoskamatuna Ukrainas ringi sõitnud?

Sooviks ka Ukrainasse reisida sel suvel, aga tingimused jäävad ebaselgeks.

"Vaja on ukrainlaste tehtud kindlustust ja Eestis tehtud testi."  No mismoodi ma saan ukrainlaste tehtud kindlustuse? Google translate abiga proovin leida suvalise ukrainakeelse kindlustuslehe ja teen kindlustuse sealt?!