Viimased kommentaarid

n37 - plaanis sarnane trip detsembris. Millisele tulemusele jõudsite hinna osas? Kui suur oli teie grupp ning kas teine öö oli telkides? Vastuste eest tänades:)

Macros saab infoletis teha ühekordse kliendikaardi, millega võimalik eraisikul osta.

Ostsime juuli lõpus budgetair.ie kaudu Vietnami piletid. Kahjuks need tühistati põhjendusega et sellise hinnaga pileteid pole võimalik saada. Kuigi sama hinda näitas ka kaks päeva hiljem. Raha kanti siiski ca 4 päevaga tagasi.

Soovitaks edasi sõita Mussooriesse. Ca 30km, mis tähendab 2,5h bussisõitu, kuna linnake asub peaaegu 2km Dehradunist kõrgemal.

Szymbark`is tagurpidi maja. Tunne oli veider ja naljakas. Tasakaal kippus vägisi käest minema. Lisaks oli seal veel palju põnevat - metsavenna punker, vene vangilaagri barakk koos tapivagunite ja veduriga, 100 aastat vana maja siberist, puukirik. http://www.cepr.pl/ Elblagi kanal,lüüsid ning põnev vesirajatis, kus paate veetakse raudteel üle mäe ühest kanalist teise. http://www.umelblag.pl/en/turysta/elblag_okolice.htm

Meil sarnased mõtted. Lapsed küll natuke vanemad, aga oleksime samuti tänulikud info eest. Baltow`is dinosauruste park. Kodulehte vaadates tundus täitsa põnev. http://www.juraparkbaltow.pl/

Tänud eelmise põhjaliku postituse eest. Tänaseks olete ilmselt rõõmsalt tagasi. Kui satud Trip`i ning veidigi viitsimist on, ehk kirjutaksid millised olid Teie reisi eredaimad pärlid ja kuhu kindlasti soovitaksid minna.

Eriti huvitaks New Orleans ja selle ümbrus. Kuna Miamis aega napib teeksime tripi sohu NO-s. On ehk kellelgi kogemus sellest piirkonnast?

Kuidas olid lood turvalisusega? Erilist julgust ei sisenda ka LP-st leitud link NO Prantsuse kvartali krimimapile, kuigi oleme 6-kesi. http://cno-gisweb02.cityofno.com/crimemaps/nopd.aspx?focusArea=6&addressId=6912&x=3681217&y=530712

Kuna meil aprillis samad sihtkohad va San Juan, oleks heameel kui paneksid lühidalt kirja millised vaatamisväärsused plaanis. Kodutöö tehtud. Ehk leiame sinu nimekirjast midagi põnevat lisaks. Kui võimalik lisa e-mail.

Helista ja küsi täpselt järele, esitleja ei olnud vist iga päev kohal. http://www.rujiena.lv/articles.php?id=26 Ruhja koduleht küll ainult läti keelne, aga ehk leiad piltidelt veel muudki huvipakkuvat.

Võtsime oma tripi sellisest firmast nagu www.uncletan.com (Sepilokis) ning jäime väga rahule. Ajanappuse tõttu olime metsas 1D/1N, mida oli ilmselgelt vähe. Jõetripid õhtul 21:00 ja hommikul 6:00. Nägime kõiki eelmises postituses kirjeldatud loomi.

See on pisike piimatööstus. Käisime lastega 2a tagasi. Tootmist ei näe, küll aga näidatakse sellest filmi. Kui on soov puhkepäeval minna peab eelnavalt kokku leppima. Sattusime koos mingi läti grupiga ja giid rääkis vaheldumisi läti ning vene keeles. Peale filmi oli toodangu degusteerimine ca 20 erinevat sorti jäätist. Ruhja-armas väikelinn ja parimad pekipirukad mida iial söönud olen.