15-22 märts Hurghadasse

On minejaid koos lastega?

Lähme 09-23 Sharmi kolme perega!

18 märts-01 aprill koos lastega Hurgada Jungle Aqua Park

8-15 märts kaks peret Le Pacha HURGADA.

Lähme perega 1. märtsil Hurghadasse - Jungle Aqua Parki .

  1. märts Sindbad Beach N35 ja M34.

Jungel Aqua parkis on mõnus veekeskus. Mulle meeldis just see, et tornide trepid on kõik ühes kohas. Ja mujalt veekeskusesse tulnud saavad ka päris korraliku lõuna seal. Aga alates 20 veebruar soovitus püsida nii palju kui võimalik hotelli territooriumil. Hurhgadas vähemalt.

Terroriakt leidis aset Siinai poolsaarel Tabas. Pigem tasub ettevaatlik olla Sharm El Sheikis.

Peale kolme turisti tapmist esitas rühmitus nimega Ansar Beit al Makdis Twitteri kaudu Egiptuses viibivatele turistidele ultimatiivse nõudmise, viivitamatult maalt lahkuda, lubades alates 20. veebruarist rünnata igat Egiptuses viibivat välismaalast. Valitsusvastase rühmituse eesmärgiks on turistide eemalehoidmine Egiptusest, et nõrgestada riigi majandust.

Oh, mis te seletate. Kohe tuleb Nile Delta, kes ütleb, et see rühmitus on väljamõeldis ja tegelikult on Egiptuses praegu kordades turvalisem kui siin Euroopas (tõsi, Ukraina on hetkel ärev paik).

Tegelt??? Välisministeeriumi lehel ei ole küll sellist infot: Välisministeerium soovitab ohutuse eesmärgil vältida võimalusel reisimist Egiptusesse riigis aset leidva ebastabiilse julgeolekuolukorra tõttu, välja arvatud turismikuurortidesse, kuna muudes Egiptuse osades ei pruugi väliskodanike julgeolek olla tagatud. Senini on rünnakud olnud suunatud eelkõige Egiptuse julgeolekujõudude vastu Kairos ja Niiluse Delta piirkonnas. 16.veebruaril tabas pommiplahvatus turismibussi Lõuna-Siinail Iisraeli piiri vahetus läheduses asuvas Taba linnas. Reisijatel soovitame säilitada äärmist ettevaatlikkust, kohapeal juhinduda võimalikult täpselt kohalike ametivõimude juhistest. Risk uuteks suuremastaabilisteks rahvarahutusteks Egiptuses lähiperioodil on vähenenud, küll on aga kasvanud terrorismioht.

Ma küsiks siinjuures, et kas te võtate lastele ise ujumisrõngad/madratsid ja nö. liivakasti mänguasjad kaasa? Või on mõtekas koha pealt osta? Hotellides kindlasti on poed, kus neid müüakse?

Poed on seal igal pool. Nii hotellides kui ka hotellide ees.

Osta sealt, nänni müüakse igasugust ja hinnad odavamad kui meil. Kui raatsid võid ka sinna jätta õra tulles. Esimesel päeval vaata, mis ja kus, mida sul üldse vaja võiks minna ja mis lastele juba olemas kohapeal.