17. märtsi väljumisega Hurghadasse

Tere oskate äkki soovitada mingit odavat paketti hurghadasse 17.03 väljumisega 5*hotellis ja kõik hinnas 2le täiskasvanule

No mis siia pöördud. Pöördu ikka reisifirmade poole nemad teevad sulle soodsa pakkumise. Siin reise ei müüda.

Buldooza soovitus juhatab abile kõige lähemale. Mina Royal Lagunsi ei läheks keset linna. Kui valida Jasmini ja Titanicu vahel, siis veepargigaTitanic kui just liiga palju eestlasi ei häiri.

Olen ise ka mitmed korrad olnud Titanicus. Täitsa ok hotell. Pole pidanud minema hotellist välja, sest hotellis kõik olemas. 

Mis hinnaklass on odav, 5*, Al, pakett? Lastminute toimib ikka siis kui aeg käes. Kuu ennem tulebki maksta selle eest, mis hind parasjagu on.

Konkreetselt 17.03.2020 Hurghadasse lennutavad Tallinnast Novatours ja Tez Tour Smartlynxiga ja TUI Baltics Onurairiga. Odavaim 7 ööd pakett Hughadas 5* hotellis AI täispakett ühele maksab TUI-l  441 eurot. Tuleb nende reisifirmade lehtedelt vaadata ja ise otsida netist kommentaare nende pakutavate 5* AI hotellide kohta, nende asukoht, teenindus, toit. Enamus hotelle on mere ääres ja suure territooriumiga, kuid on ka teistsuguseid.