2008-2009 Aastavahetus Tais

Plaanin perega 2008. aasta lõpus sõita Taisse ja võtta seal vastu 2009. aasta. Kas keegi oskab öelda, mis kuus ma peaksin pileteid broneerima, et saaksin soodsamalt? Või on praegu ikka väga vara sellepeale mõelda. Mis firmade kodulegehülgi peaksin jälgima?

Norsu, ma oksendaks vahelduseks su poliitkorrektse vigina peale, tohib? :P Tüüpiline mats, kes ei saa alltekstist aru ja pistab kiunuma nagu hüaan. Ma võin sinu kohta ka "ahv" öelda, so? või "tropp" või "viisaka kõnepruugiga arutlemishimuline ehitaja"? Anyway, Lähis-Ida lennufirmad on pidevalt kasutanud dumpinghindu ja kõlvatut konkurentsi, et Lääne lennufirmasid kasumlikematelt liinidelt välja suruda. Air France ja Lufthansa on mu teada ka mingeid kohtuasju esitanud rahvusvahelistes kohtutes, täpselt pole kursis. Dubai lennujaamas on Lääne firmade antud teadlikult väga halvad tingimused, et Emiratesi monopoli tagada. jne jne. Samal ajal Euroopa Liit keelab oma riikidel nagu Itaalia igasuguse abi pankrotistumas Alitaliale. Kõlab nagu mäng, kus üks pool üritab mängida ausate reeglite järgi, teine aga võita ükskõik kui räpaste võtetega. ja kui mina nimetan neid räpaseid tegijaid ahvideks, siis sinu orjalik rüütellikus jätab mind külmaks.

Muide, nafta ületas täna 140 piiri. nii et möla asemel reisi parem, enne kui üks Tai tripp su aastapalga ületab.

0
0

Haha! Paistab järjekordselt, et jagad majandusest nagu ahv kosmosest. Eks inimese taset näitabki ta sõnavara. Minupoolest võid mind nimetada põllumeheks või maameheks, aga tropp on ikka see kes, teisi narkariks sõimab jne. Rääkida kõlvatust konkurentist lennufirmade puhul on väga silmakirjalik, kui kogu EL on üks kõlvatu konkurentsi pesa, mis kaitseb end tollidega ja subsideerib põllumajandust pea poolega oma eelarvest. Ja ma sõidan Taisse või kuhu iganes ka siis kui barrel naftat 1000 dollarit maksaks, erinevalt sinust, oskan ma peale sõnade ka midagi muud. Sulle soovitaks aga omandada mingi elementaarne majandusharidus, enne kui neil teemadel tõsisemalt sõna võtta. Ja kui juba jutt neile dumpinghindadele jne läks, siis kelle asi see on? Nii nagu meie maksame peale oma teraviljale ja piimale, maksavad nemad peale oma lennufirmale või Hiina ja India oma siseturul müüdavale kütusele jne. Ja mida kõrgemale tõuseb nafta hind, seda rohkem tõmbub tarbimine kokku ja kiirendab alternatiivenergiate arengut. Muuseas, kui sa natuke majandusest teaksid, siis nafta on ka enne sama kallis olnud...

0
0

khmm, "majandusajaloolane" ja klisheede loopija, millal ta siis sama kallis oli? wikipedia võtab liiga palju ajutööd, vaatamaks et ka inflation-adjusted baasil pole me selliseid hindu isegi 1973 või 1979 naftashokkide ajal kunagi näinud? ja millal siis alternatiivenergiate peale kasvõi veerand maailma autodest (250 miljonit) viiakse? See et sinu jaoks väidetavalt 1000$/nafta probleem pole - ega jah mõistus ja majandusharidus pole põllumehest ahvil oma teha... :) http://wildikas.wordpress.com on ühe naftaprobleemidega veidi kursis olevama mehe jutt, eesti keelest äkki saad aru ikka?

Naljakas, et sa nii tige alati oled, kas depressiivses maakohas elu nii sitt, et ainult tripis sõimamine paremaks teeb? cheer up, joo end reedeõhtul lauda ees täis ja kakle lõbusalt mõne omasugusega ;)

0
0

ma pean tunnistama, et mees, kes kasutab sellist sõnavara ja laussõimu ei saa olla keegi muu kui tühikargaja, kes Tallinnas on madalam kui muru ja siis käib end reisidel välja elamas ja Tais ilmselt poisse noolimas ja neid mõnitamas, sest kodus ja reaalis nagu ei julge. Erinevalt sinust ei ole mina sind sõimanud ja ei pea end sinusugusele tühikargajale tõestama...sitt mees oled lihtsalt ja mida rohkem sõimad seda selgemaks saab see ka teistele:P Ja googelda ja uuri veel natuke netiavarustes, saad ehk natuke targemaks nii naftahindades kui maailmamajanduse üldistes toimemehanismides. KUI ma ei teaks, et sa oled nii vedel mees oled, siis ma võiks isegi naftahinna suhtes kihla vedada näiteks 2 aasta perspektiivis, aga antud juhul tundub kihlvedu ebaõiglane, kuigi vanasõna ütleb, et lollidelt tuleb nende raha ära võtta, aga noh, ega iga "äriklassi" mehe raha ka vaja pole.

0
0

Hahaha norsu argumentide otsa saamisel süüdistad mind lambist pedofiilias? :))) See näitab midagi väga masendavat su enda mõtlemise kohta...naljakas tõesti, et mõni mees nii jälgi sisemaailmaga saab olla..ja siis päti süüdimatusega "mina ei ole sind sõimanud".

Trip äkki kustutate meie mõlema postitused ära, mis teemasse ei puutu ja äkki peate selle hüsteerilise maniakiga "norsu" mingi vestluse maha, et ta rohkem selliseid mõttetuid sitaloopimisi nagu siin teemas oma "maga kaineks!" jutuga ei algataks?

0
0

Teie mõlema väljendusviis on üksteist halvustav!

0
0

Naabrimees, kas on normaalne kui sind sõimatakse narkariks ja ma ei tea kelleks veel ja siis pean selle peale veel aitäh ütlema. Ootasin mitu nädalat, et Trip kõrvaldaks sellise laussõimu, aga paistab, et mõnele on kõik lubatud. Mis puutub väljendit maga kaineks, siis see ei ole kuidagi halvustav, sest kaine inimene ei räägi nafta hinnast 200 dollarit, kui see on 130. Nii räigelt ei saa ka mullikesi ajada, sest inimene kas ei ole adekvaatne või siis lihtsalt valetab. Kui sa Snoop ei suuda maailma enam adekvaatselt tajuda ja ainult räigelt sõimata oskad, siis ehk tõepoolest magad enne kaineks kui siia kribad. Tsiteerin "Tra, on alles ahvid seal Qataris"; "loll narkar" jne. Iseenesest on mul jumala kama, mida mingisugune Snoop teiste või minu kohta kirjutab, aga kusagil peab ikka piir olema...kaua võib üks inimene kõiki räigelt sõimata...vaidle, kritiseeri, too argumente, aga paraku on ikka nii, et kui argumente pole ja teadmisi vajaka, siis on sõim sellistele ainuke väljendusvahend. Snoop, kui sulle poisid ei meeldi ja teisi rahvusi alamaks ei pea, siis vast ei tasu teisi rahvaid ahvideks pidada. PS. Tripil tasub modereerimist tõsisemalt võtta tänaste kohtuotsuste valguses.

0
0

Kindlasti pole normaalne! Kuid hiljem, tõenäoliselt ärritusest tingituna, tuli ka sinu väljenduviisis küsitavaid kohti ette. Minu arust te olete juba siin tülitsenud? Leppige ära!

0
0

Super, norsu, mine räägi "maga kaineks" juttu siis ka Gazpromi presidendile, OPECi liidritele, Bushi ex-majandusnõunikele, Goldman Sachsi analüütikutele jne. Sest nood kõik peavad 2008-2009 jooksul 200$ naftahinda reaalseks. nii et Norsu põlglik hüppamine "maga kaineks" > "süsti vähem, loll narkar". Ma ei hakka sinu räiget sõimu tsiteerima, sest iga vähegi ajudega inimene näeb seda isegi. Vähemalt ma ei mängi haledat pätti: "mina pole süüdi, teine lõi mind!" Sinu ilkumine pani mind ütlema asju, mille üle ma uhke pole ja minu poolest võib need kustutada.

0
0

rääkida mitu nädalat tagasi, et naftahind on ca 200 dollarit, võib ainult kas räige valetaja või laksu all inimene. 120-130 EI OLE ca 200. See, mis juhtub 3 kuu või 3 aasta pärast ei ole hetkereaalsus. Ma võtan su vabandused vastu, sest saan aru, et purjus peaga või narkolaksu all võib ei tea mida suust välja ajada. Mina isiklikult ei ole kunagi narkootikume pruukinud ja kõik su vihjed külameestele jne jätavad mind külmaks, sest mina ei pea midagi tõestama ja su pedekalduvustele vihjasin ainult seepärast, et näidata kui absurdseid solvanguid sa loobid. Ja loomulikult olen mina süüdi väljemdis "tra Qatari ahvid" kasutamises. KUI sa muidugi suudad tõestada, et juuni alguses nafta hind oli 200 dollarit, siis olen valmis "maga kaineks" eest vabandama, seni aga jään enda juurde.

0
0

whatever, mul ükskõik, ise ei hakkaks igasse pooleldi kustutatud postitusse alles jäänud ebaselge sõnastuse peale kohe virisema, aga ju mõnel on see elumõte siis.

0
0

Kujutage ette, kui te juhutute arvutivälises elus olema äkki (head) tuttavad?

0
0

Ma ei ütle parem midagi selle peale, kuigi näpud sügelevad...:D

0
0

mul on muudki teha ja kui tahad väidelda või vaielda, siis tee seda ilma sõimuta. Tegelikult on näha ju, et kõige lollim sa pole, aga kasutada argumentide asemel sõimu on odav võte...ega ei olnud ju meeldiv kui vastuseks poistele vihjasin jne. Peksta ja ironiseerida võib, aga ära ole labane...eriti kui sa ei tea teise haridustaset ega teadmisi. Loodan, et teemast on kasu ja tulevikus kuuleme rohkem argumente ja vähem "tra Qatari ahvid" sarnaseid väljendeid. (see ei käinud ju minu kohta ja näitab, et sul on üldiselt probleeme oma väljendite kontrolli all hoidmisega.) PS. head tuttavad me ei ole, sest ütle, kes on su sõber ja ma ütlen kes sa ise oled kehtib endiselt. Ja kuidas saaks olla joodikust maamees ja narkar tuttav sellise kaliibriga ärimehega nagu Snoop?

0
0

Kui jääd pileti ostmisega hiljaks siis eesti reisibüroodest pole mõtet viimase hetke pakkumisi oodata. Palju odavamad on Rootsi vöi Norra omad. Käisin 2007/2008 jõulud aastavahetus Krabis ja pilet Oslost oli 5000 nok koos kindlustusega. Ostsin detsembri alguses. Nädal hiljem oli juba 3500nok. Aprillis käisin 6000nok. ja kohapeal lennata on küllalt soodne Nok Airiga. Air Asia piletid väga odavad pikemalt ette ostes. Hotelle saab soodsalt kuni 20 päeva ette viimase hetke pakujalt www.ratestogo.com. ja kindlasti soovitan minna Taisse nii et 13-14 aprill sisse jääb sest siis on Songkarn ja see on Tais suurem pidu kui aastavahetus. . . . Trip.ee oli veendunud et lause algab suure algustähega, samuti kohanimed!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased