2008-2009 Aastavahetus Tais

Plaanin perega 2008. aasta lõpus sõita Taisse ja võtta seal vastu 2009. aasta. Kas keegi oskab öelda, mis kuus ma peaksin pileteid broneerima, et saaksin soodsamalt? Või on praegu ikka väga vara sellepeale mõelda. Mis firmade kodulegehülgi peaksin jälgima?

Äkki sobib see variant:

Birgit kirjutas:

Väike vihje www.varesreisid.ee ma uurisin ka IGALT poolt lende, alla 18 000 kuskilt ei leidnud, vares reisidega käisime veebruaris siis oli juba 9000.00 EEK, küll aga 2 vahemaandumist, millest esimene oli tõeline piin (Minskis 6tunnine bussireis, eta ega sisusatda inimestel) kuid nüüd on kahe nädalane hind 8500.00 ja vaid 1 vahemaandumine, paari tunnine. Küsisin 3 nädalast hinnapkkumist ka, öeldi et juuni kuus saab ära osta ja hind läheb natsa kallimaks! nii et, Tais näeme detsembris;) http://www.trip.ee/node/40590

0
0

AirAsia-ga saab Macaust Bangkokki sõltuvalt kuupäevast alla 1000.-EEK üks ots. Otse Hongkongist saab lennata läbi Kuala Lumpuri( AirAsia ). Hind on veidi kallim. Srilankan Airlines pakub Hongkongist Bangkokki edasi-tagasi alates 2300.- EEK

0
0

Sri Lankaga sai jaanuaris HKG-BKK-HKG lennatud, kogemus väga meeldiv, just pardateeninduse osas - toit, tasuta õlu jms. Ainus miinus on see, et nad lendavad ülepäeva. Hind oligi kuskil 2300 krooni tuuri 4 kuud ette ostes

0
0

Et siis aastavahtuseks Taisse Hong Kongi kaudu 9 tuhande krooniga... Hakkasin täna just lõpuks soetama ning läinud. Nüüd on 2,5 tuhat juba juures (12.12-07.01).

Ega ei ole kellegil mõnda muud pakkumist kuskil silma jäänud?

M

0
0

mis ma ikka mölisen...

0
0

VARES REISID-9000 ca 9000 EEK Tallinn-Bankok Juunis pidid piletid tulema müüki! Ma ei usu et soodsamalt kuskilt mujalt saab!

0
0

Snoop, maga kaineks! Kuskohal sa 200$ naftahindu näed?

0
0

Norsu ära süsti nii palju, loll narkar! A thanks et sa tobeda hüppamisega uuesti mus mõnitamisisu tekitasid. A 200$ naftat näed sa 24 kuu jooksul üsna kindlalt, vaata natuke mis nõudluse/pakkumise vahekord on. Oi kui lõbus on siis tripist lugeda jahmunud beibetekste - appi, pilet Taisse on 20 tonni, kas keegi odavamalt ei leia !???!??!?!"

Aga mu ärakustutatud teksti point selles, et väga lapsik on viriseda, et "näen odavat hinda, ei osta ära ja siis imestan, oi juba 2500 kallim" Igaüks kes on korragi pileteid broneerind peaks aru saama, et ostku see sooduspääse nii kiiresti kui saad!

0
0

Snoopiga selles osas nõus, et kui tahad soovitud (kaugesse) sihtpunkti ikka tõeliselt soodsa lennupileti hankida, pead olema paindlike plaanide ning kiire otsustusvõimega. Kui tahad aga kindlaid reisupäevi või lennujaamu, hästiklappivaid aegu ning vähe ümberistumisi ja üleüldse aega kaaluda ning naise&sõpradega enne kõvasti nõu pidada, siis ole valmis sellise luksuse eest ca 50-100% rohkem pappi välja köhima.

Nafta@200 võib 24kuu jooksul tulla, aga võib ka mitte. Kes ses asjas nii kindel on, ostku vastavasuunaline optsioon, futuur vms. Ja isegi siis on see puhas spekulatsioon.

0
0

Nädal tagasi ostsin välja piletid oktoobri lõpuks TLL-HEL-BKK ja tagasi, 11.500. Pole paha hind ja ei tahaks sellisel segasel ajal midagi viimase hetke peale jätta. Ke teab tõesti, mis see naftabarrel suve jooksul korda saadab. Siselennu BKK-PKH võtsin otse Airasia kodukalt, ca 600 eek, proovisin meie büroode ja bookinghouse kaudu algul, aga sealt alla 1400 eegu hinda ei pakkunud keegi ja lennuajad ka ei sobinud kuidagist.

0
0

Vaata Qatar Airi pileteid algusega Türgist. Istanbuli ja tagasi saad Air Balticuga Riiast paari tuhande eest. Bangkok, Kuala Lumpur, Singapore kõiki üsna suure kuupäevavalikuga ka aastavahetuseks 600.- euri eest.

0
0

Hmm, imelik ma vaatasin ka seda Quatar Ai´i, mulle pakkus pielti hinnaks 1300 EUR, kui soovisin minna 12dets kuni 5 jaan Bankoki läbi Istanbuli...

0
0

Eile ja täna oli vist seal väike segadus kuid nüüd paistavad hinnad jälle enamvähem korras olevat, 30-40 euri kallimad kui nädal tagasi ( kütuse lisatasu ilmselt tõstetud)

0
0

Tra, on alles ahvid seal Qataris, ise saavad kütust niikuinii 10 korda odavamalt kui Lääne lennufirmas.

0
0

Snoop, kui ma olen loll narkar, siis kuidas veel sind nimetada? S...peast ärimees, kes unistab 200 taalasest naftahinnast, samal ajal gaasimaad Qatari ahvideks nimetades. Ma kaldun arvama, et Qataris oleksid sa ise paras ahv või pigem valge ori, kelle peal hea jalgu puhastada. Seega vali oma väljendeid või osta endalse statoili stardikas ja naudi elu.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased