Aerofloti connection flights

Tere, soetasin endale Aerofloti Riia-Delhi-Riia lennupiletid läbi Moskva. E-pileti peal on, et mõlemal otsal nii Riia-Moskva kui Moskva-Delhi on vajalik teha check in. Mis see sisusliselt tähendab, kas vahepeal tuleb pagas välja võtta ja uus check-in teha? Viimane kogemus oli Malaysian Airiga läbi Kuala Lumpuri Austraalia, kus tehti algpunktis (Londonis) mõlemad check-in-d ära ja anti ka järgmise päeva lennupilet kätte ning pagas toimetati ilusti sihtpunkti.
Igasugused kogemused on teretulnud, mis on viimasel ajal Aeroflotiga seotud.

Hiljuti sõitsin Tallinn-Moskva-Bangkok-Moskva(sheremetyevo) -Tallinn.Tallinnas küsiti kas soovin pagasit sihtkohta või tahan vahepeal pagast välja võtta.Soovisin sihtkohta.Tallinnas anti mulle mõlemad piletid Tallinn-Moskva, ning Moskva-Bangkok.Aga Moskvasse jõudes pidin mingisuguse paberimajanduse kusagil leti taga tegema.Tagasi tulles Bangkokist sain ainult Bangkok-Moskva pileti.Ja siis Moskva lennujaamas käisin läbi transfer office´i ja sain oma Tallinna pileti kätte.
Loodan,et sul pole kahe lennu vaheline aeg väga pikk kuna seal on ikka väga igav, ning pingid väga kõvad.Lennu jaamas saab maksta nii rublade kui ka Eurode eest suuremates poodides.Aga ka paljudes kohtades ei olnud kaardiga maksmis võimalust.
Muidu olen VÄGA rahul Aerofloti lennuki kui ka teeninduse poole pealt.Kõige paremad toidud mis olen lennukis kunagi saanud!Lennukis oli väga palju ruumi, sain ilusti jalgu sirutada.Väga positiivsed kogemused Aeroflotiga.

Soovides head reisi!

Cheating

Kas sul oli VIISA/TRANSIITVIISA ka või said ilma selleta hakkama ?

Väga tore kuulda, aga tagasi tulles ei pidanud ka ju pagast välja võtma? Ja liikudes ühest terminalist teise ning läbides tranfer officet, ei pidanud sa omama viisat, on mul õigus?

Transiitviisa tähendab ikkagi kinnisest tsoonist väljumist. Niisama terminalide vahel liikumiseks ei ole seda vaja.

Ei olnud mul midagi peale Eest Passi ja Tai viisa.Ise ka enne reisi hakkasi mõtlema kas on vaja mingisugust viisat.Ning siis lugesin vanu postitusi kus oli öeldud, et alla 24h oled siis pole transiit viisat vaja.Aga see postitus oli oma 5 aastat vana.
http://trip.ee/node/13515
Tagasi tulles lasin sammuti oma pagasi otse Tallinna saata.Aga tallinnast maha tulles pagast minu lennuga kaasa ei tulnud.
Õnneks tuli pagas järgmise päeva lennuga:)

Jah, inimesed on hakanud märkama, et Aeroflotiga võib tõeliselt soodsaid hindu leida ning nendega ei kaasne märkimisväärset kvaliteedilangust. Loomulikult seda mitte 5-tärnistega võrreldes (Malaysian, Etihad jms, mis teenindavad samuti Aasia suunda), aga tavaliste Euroopa lennufirmadega, kes samuti teevad ida poole lende.

Kui nüüd jätta lennuliin kõrvale, siis hoopis teine küsimus on transiit-lennujaamad. Moskva lennujaama mugavus ei pruugi vastata parajale jalaruumile ja maitsvatele söökidele Aerofloti pardal.

turvalisus samuti mitte, nagu Domodedovos selgus.

Ma istusin Tallin-Moskva-Tashkent lennul Sheremetevos 8,5 tundi tulles ja 6,5 tundi minnes! Jube igav! Pole kohta kus olla ja tagumik lõi tuld välja seal puupingi peal. Sööki ei soovita sealt osta ,sest see on jube!
Pagas läks otse Tashkenti ja tagasi tallinna ,aga mingisuguse check inni pidin küll tegema. seal oli mingi mammi Tallinna lennukil vastas ja kutsus kohe kaasa. Siis paar korda turvakontrolli ja mingis ruumis ,kuhu mammi mind viis tehti ka Tashkendi pletite check inn. Viisat ei ole vaja ,kui sa piiritsoonis istud. Jälgi ainult ,et samast terminaalist edasi lend läheb!

Aga kuidas on inglise keelega. Kas vene tädid tahavad/oskavad rääkida?

Saab hakkama küll inglise keelega.

Kasutasin poolteist aastat tagasi Bakuusse lennuks Moskvas Sheremetjevos ümberistumist. Tegemist oli möödunud sajandi kogemusega. Transfer offices ootad järjekorras ennast haigeks. Arvutid, millega prouad töötavad on nagu Juku arvutid eelmise sajandi kaheksakümnendatest. Pagasi kontrollimiseks küsiti, mis värvi ja mis firma kohver on. Siis helistati kuhugile angaari ja küsiti, kas selline kohver seal on. Siis otsiti seda seal tükk aega ja lõpuks leiti ning suunati edasi. Õnneks sain kohvri Bakuus kätte, aga Moskvat ümberistumiseks enam mitte kunagi ei kasuta. Liiga ekstreemne. Ja kõik on tigedad, alates miilitsatest lõpetades Aerofloti stjuardessidega. Lisaks sellele oli keegi lennukis nätsu istme ääre alla pannud. Püksid siis sinise nätsuga koos :) Haigeim kogemus. Lendan iga kuu kuhugile, vahel 2x kuus, kuid midagi nii erakordset ei meenu.

Küsimus veel sheremetyevo lennujaama kohta. Kas terminalid D-E-F on omavahel nüüd täielikult ühendatud. Viimase info järgi tean, et D ja E on ühendatud ning buss liikus D ja F terminali vahel. Ehk on see muutunud ning on tekkinud võimalus jalgsi saada ka D-st F ja vastupidi?

Kas keegi jagaks kogemust Šeremetjevo lennujaamas ööbimise kohta.
See vist on üsna võimatu aga kui hotelli minna peab viisa tegema.
Hull lugu igati.
Andke nõu!
Tänan ette.
koidu