Aidake sihtkoht valida!

Plaanis kaaslasega veebruaris või märtsis 7-10 päeva reis ette võtta.  Sihtpunkti ei suuda valida. Kriteeriumid:Meri (ujumis temp) Soodne autorent (2-4 päeva) Ega rohkem väga nagu ei olegi. Päris tsunglisse ei taha sattuda.  Kogu eelarve ca 1200 euri. Kindlasti hind seab piirid. Käidud on ainult kreetal, seega pm maailm avastamatta. Igasugune info on teretulnud. 

Tai, eriti veebruaris ja märtsis. Helsingist lendab 400.- euri edasi-tagasi, seega 800.- euri.  Ülejäänud 400 euroga saab 7-10 päeva ööbitud/elatud.

India, Mumbai! Jällegi 800.- lendamiseks, ülejäänud 400 euroga elad juba poolkuningana 7-10 päeva.

hbert, ära unusta, et India viisa on lisaks paras kirves, ma olen põhimõtteliselt selliseid riike vältima hakanud, kes mind väga näha ei taha.

Naljakas, et Mosambiigi, USA, Venemaa, Suur-Britannia ja Ukraina elanikud on loetud eriti menetlust vajavateks ning nende fee on 100 dollarit, samas ülejäänud maailm saab enam-vähem 80 dollariga hakkama :) Imeline India !

Samas saab Indiat vaadelda ka kui õppereisi ning peale päevituse võid leida oma sisemise universumi või ühineda enda  iidsete minadega.

seda küll, aga kui inimene pole enne reisinud, siis võib India ikka paras pauk olla, alustaks millegist lihtsamast :)Teemasse, siis Dubai näiteks. Kui kokkuhoidlik olla ja odavalt kohale lennata, peaks hakkama saama, vesi ja ilm vähemalt on soe.

Kaaslane pole käinud, mul endal midagi käidud (usa, mehhiko, kogu skandinaavia, autoga 4x itaalia, kreeta). Seiklusi ei karda! India kõlab väga hästi iseenesest. Seal autoga ringi rändamine ilmselt keeruline (liiklus). 

pigem siis esimeseks korraks Sri Lanka, sama piirkond, saab omal käel ringi seiklemisega ka hakkama.

Soovitaks ka Sri Lankat  ja Indiat, lisaks võib vahelduseks vaadata ka Jordaaniasse pakkumisi.

9 päeva Sharm El Sheik 25.02-06.03 kõik hinnas 1258€. Hotelliks Falcon Hills.Hurghadas 10 ööd 28.02-10.03 kõik hinnas 1210€ . Hotelliks Sunny Days El Palacio Hotel and Spa.

Egiptuse pakkumised on täpselt eelarves, tahaks mõne päeva autot ka sisse pressida.Vahepeal sai mõeldud veel, et ajaloolised kultuuri vaatamis väärsused (muuseumid jms), suurt huvi ei paku. Pikem huvitav ja kirev tänavaelu, mõnus rand, kohalikud turud, mõnusad tänavatoidud, natuke ööelu....