Airasias maksmine online teel

Selline küsimus siis, et tahan maksta piletite eest aga mis asi on card number ja mis asi cid. Olen juba mitu korda numbreid proovinud aga ei saa või siis swedbanga studend card ei sobi?
Card number peaks olema need neli neljakohalist numbrit?
Aitähh neile kes mu rumalale küsimusele vastab

Ma arvan, et nad eeldavad Sinult krediitkaardi olemasolu. Card number on kaardi number ja CID on turvakood krediitkaardi tagumisel küljel.

Täpsustuseks eelkõnelejale.
Card number on 16-kohaline ja CID number 3-kohaline.

On see student kaart sul krediitkaart või arvelduskrediidivõimalusega deebetkaart?

See kaart ongi nagu krediit kaart saad miinustesse minna ja panka helistades öelda, et kõik on korras kaardiga.

Arvelduskrediidivõimalusega deebet.

Aga on sul kaardi tagaküljel allkirjariba peal/kõrval mingi 3-numbriline kombinatsaioon?
http://en.wikipedia.org/wiki/Card_Security_Code

Jah need numbrid sain juba panga kaudu ka teada, aga ikkagi ei luba. Ei saagi nagu aru milles viga on.

Credit Card Billing Address
This address must be identical to your credit card billing address. Nii ütleb ka veel, aga kas siin loeb ka et vahepeal elukohta vahetanud?

No see billing aadress ei tohiks enam kuidagi kaardi endaga seotud olla ja minu meelest võib sinna täiesti suvalise aadressi kasvõi panna.
Krediitkaardiga maksmisel loeb ikka kaardiomaniku nimi (nii nagu see kaardi peale on trükitud), kaardi number, CID kood ja kaardi kehtivusaeg.

Mis see airasia leht sulle veateateks ütleb, et ei lase maksta sul selle kaardiga?

Ütleb:
Sorry. Regrettably your card has been declined. Please go back to the payment page and ensure that the information you entered was correct. Otherwise, please try another card or call our call centre.

Aga samas viisad on makstud selle kaardiga ja probleemi polnud.

Oled sa selle kaardiga varem internetis maksnud?

Minul oli täpselt sama jama selle numbriga. Kahjuks ka ei saanud sotti, et mis nr-t ta tahab ja aadressi ei julgenud ka suvalist panna. Maksin viisa eest sama kaardiga, siis ei küsinudki ju billing nr vms. Läksin bookinghouse.ee-sse ja sain sealt sama pileti a`la 100.- EEK kallimalt, aga kenasti, ilma probleemideta makstud.
:)

Aitähh kõigile. Käisin pangast ka veel küsimas ja nemad ütlesid et student kaart peaks toimima küll, sest tal krediitkaardi funktsioonid. Aga on nagu on loodan et seepärast ostmata jää:D
.
.
.
Suured algustähed on trip.ee-s kohustuslikud!

Ostsin elus esimest korda Air Asia ja Thai Airwaysi piletid detsembrikuisele Bangkok-Krabi ja Phuket-Bangkok reisile ja kas mitte ka Air Asia, kuid kindlasti Thay Airwaysil väljatrükk bronnist väidab, et pean esitama sama krediitkaardi check-in-is "The payment card owner must also travel and present this credit card at the airport check in".
Nüüd aga helistati pangast ja kutsuti tungivalt krediitkaarti vahetama kuna väidetavalt keegi Saksamaal üritanud kopeerida seda (kahtlustan ühte hotelli Berliinis, ülejäänud maksed olid soliidsetes kaubanduskettides). Kuna pank ei lubanud ka mitte 1/2 vanast kaardist endale mälestuseks jätta, siis palusin igaks juhuks neilt tõendi, et nad on kohustanud mind kaarti vahetama.
Kas kellegil on kogemust Taimaal check in-is krediitkaardi ettenäitamisega?
On seda ka tegelikult vaja või piisab ikkagi voucherist/bronni numbrist ja passist/ID kaardist?

Minul endal juhtus sama lugu, üritasin Air Asia kodulehel maksta Swedbanki tudengikaardiga ( seesama krediidikaarditunnustega deebetkaart) ja kahjuks ei saanud sellega jah maksta, ütles et declined. Ju siis nende leht siiski ei toeta seda tüüpi kaarte, kuigi tõsi on, et mujal pole sellega maksmisel probleeme tulnud.

Tuleb seega leida krediitkaart.

Parimat,
merit

Olen mitmeid kordi teistele inimestele oma krediitkaardiga pileteid ostnud, ning AirAsia pole kunagi krediitkaardi omaniku näha tahtnud. Nii et kui neil see viimase aja jooksul muutunud pole, siis pole kaardi vahetamisest mingit probleemi Thay Airways ja NokAir tahavad küll kaarti näha.

Mis tahist kannab see kurikuulus Swedbank'i deebetkaart, sest minuarust on ainult võimalik AirAsias Mastercard/Visa 'ga makseid teostada.

Tee endale selle pileti ostmise ajaks virtuaalne kreeditkaart ja asi ants. Seda saad teha oma internetipangast ja kõlbab kõikideks ostudeks interneti teel.

Seda virtuaalkaarti saavad teha siiski ainult SEB panga kliendid, kui ma ei eksi. Pole vähemalt kuulnud, et teised Eestis tegutsevad pangad seda võimaldaksid. Muidu idee igati asjalik.

Minul oli see aasta Aprillis küll niimodi, et lendasime Phuketist Bangkokki Thai Airiga ja nõudsid näha krediitkaarti millega olid piletid netis makstud. Alguses ma ausalt ei mäletanudki millise kaardiga olin maksnud , kuna mul on neid 3 ja ainult kaks olid kaasas, andsingi esimeseks vale ja see tädi seal letis , et ohh ei , see ei sobi sellega pole ostetud ja kui teil pole seda kaarti peate uued piletid ostma! Aga õnneks mul oli see teine kaart kaasas millega ma olin need piletid ostnud ja siis oli OK !
Air Asiast ma ei tea kas nemad nõudavad seda kaarti , kuid ka Singapore Airlines nõuab krediitkaarti millega on makstud piletid netis.