AirBerlin alustab lendamist Tallinnasse?

Tallinna Lenujaama Wikipedia lehelt http://en.wikipedia.org/wiki/Tallinn_Airport jäi silma info justkui alustaks AirBerlin otselende Tallinna ja Berliin-Brandenburg vahel alates 3. juuni 2012 ning Tallinna ja Düsseldorfi vahel alates 2.aprill 2012. Airberlini kodukalt mingit sellist infot ei leidnud ning ka pileteid broneerida pole seal (veel) võimalik. Teab keegi, kas sel Wikipedia infol on mingi tõepõhi ka all?

See Äripäeva uudis põhineb samal wikipedia lehel, millele on Air Berlini lennud lisanud anonüümne kasutaja. Seega ma ikka veidi ootaks enne, kas mingit tõsiselt võetavat infot ka kuskil liikuma hakkab.

Kahtlusi selle 'uudise' tõepärasuse kohta lisab ka see, et Wikipedia saitidel AirBerlini ning Düsseldorfi ja Berliin-Brandenburgi lennujaamade kohta pole Tallinnat sihtkohana märgitud.

No õhtuleht pole nüüd ka selline infoallikas, mis veel lõpliku tõe paika paneb.

Paistab et Õhtuleht oli ainuke kes viitsis Air Berlini pressiesindajaga ühendust võtta. Ning kui pressiesindaja seda ütleb siis on see ka nii. Vahet pole milline ajaleht ta sõnu vahendab.

Üleeile uurisin Etihadi lehelt lende Aasiast Eestisse. Otsingus tuli samuti tulemuseks Düsseldorf-Tallinn Air Berlin. Tõsi, reaalne vedaja võib keegi muu olla.

Igatahes oleks super kui AirBerlin siiski seda vahemaad hakkaks lendama. Saksast on nii hea hinnaga pakkumisi paljudesse sihtkohtadesse...