Aircomet lõpetab

Tundub, et Aircomet on otsi kokku tõmbamas. Ilmselt seisatakse kõik lennud ja lootus jätkamiseks on olematu. Kahju, kui kaob soodne võimalus Ladina-Ameerikasse saamiseks.

Suht offtopic a lisaks veel, et mingi päev pani pillid kotti šotlaste globespan. Kahju.

et offtopic. Meie tripikatele on Flyglobespan'i lõpp võib-olla jah suht kama. Paljud seda Glasgow lennufirmat ikka kasutasid? Samas tean paljusid, kes on Aircometiga regulaarsed lendajad Lõuna-Ameerikasse. Broneeringuid tehti veel kuni eilseni. Loodetavasti ei ole meie omadest siin kellelgi seal midagi värskelt bronnitud.
Hispaanias on igatahes kõva möll selle asja pärast. Vihased lennufirma kliendid olevat lennujaama viiva kiirtee blokeerinud. Eks parajalt alatu Aircometist muidugi, et nüüd vastu pühi niimoodi pillid kotti pandi ja inimestelt veel viimase hetkeni raha sisse kasseeriti.

Täpsustuseks, et Aircometil oli probleeme juba pikka aega. Ei jõutud maksta töötajatele, lennuliikluse reguleerijatele ja isegi IATA liikmemaksu, mispärast nad sealt välja visati. Aga viimase põntsu pani UK kohus, kes keelas edasise piletimüügi ja arestis Air Cometi lennukid. Kõik see toimus ühe Saksa panga nõudel, kellele Aircomet on võlgu lennukite liisingu eest. Seetõttu jõulude paiku pankroti planeerimisest ma Aircometit siiski ei süüdistaks;)

Karta on, et kas AirBaltic vqi rahvusfirma lqpetavad sarnaselt oma tegevuse.

kas mõlemad on välistatud? :D

Tapselt sama asi juhtus Air Comet eelkaija Air Madridiga 2 aastat (oli vist 2007?)vastu Joule. Ja mollu Hispaanias oli parasjagu nii lennujaamades kui ka meedias.