Alanya või Marmaris

Mida soovitate, kas Alanya või siis Marmaris? Oskab keegi öelda,kas kohalikud pakvad ka ekskursioone tänaval nii nagu Egiptuses ja mujalgi?

Eks pead ikka ise otsustama kuhu minna. Me oleme kaks viimast aastat käinud Alanya's ja jäime väga rahule. Sel aastal lähme augusti lõpul Marmarisse, väike vaheldus. Ekskursioone pakutakse Alanya's Atatyrki peatänaval nii palju, et varsti on siiber ees nende pakkumistest. Nii kui kuskil seisma ja hindu lugema jääd, on keegi müügimees kohe kraes. Hinnad on odavamad kui meie reisibüroodel iseasi kas teenuse kvaliteet.

0
0

Felixil on õigus, kohalikud pakuvad ekskursioone seal iga nurga peal, kuid siiski ei ole nad nii pealetükkivad, kui egiptlased. Kohalike pakkumiste seast leiab ka väga hea kvaliteediga teenust. Meie omade käest ostes maksad mõtetult kallist hinda.

0
0

Aitäh,otsustasin Alanya kasuks.Aga, feliks, oskad öelda, kas Alanyas veeparki ka on? Olen nagu aru saanud, et on. Äkki tead täpsemalt? Ja veel, et mis rahas neid kohalikke ekskursioone seal makstakse, kas dollarites?

0
0

Mingi veepark seal Alanya's on, aga meie seal ei käinud. Üks naine väikse lapsega meie grupist väitis tagasiteel, et midagi erilist seal polnud. Novatours pakkus eelmine aasta ekskursiooniks välja Troy Aquapark-i -> http://www.side-manavgat.de/ausfl_aktivitaeten_d.php?ausfl_aktivitaeten_ID=7 See Alanya'st väljas, hind täiskasvanule 35 euri ja lapsele üle 2 aasta 30 euri, lõunasöök hinna sees. Ekskursioonide eest võid maksta kolmes rahas mida sul on... USD, EUR või kohalik YTL(türgi liir). Kohalikus Alanya Tiffany kullapoes on võimalus maksta isegi EEK-ides kuna üks kaupluse omanikke on üks Eesti päritolu neiu.

0
0

Suur tänu vastuse eest. Mis ekskursioone sina soovitaksid seal "tänavalt" võtta? Oled ehk isegi käinud? Ise lähen muidu sinna Travel In'ga ja otsustasin sealt võtta roheline kanjon ja päev merel.

0
0

Võtsime samad ekskursioonid, ainult mitte tänavalt vaid Novatoursi käest. Kui kanjonisse lähed siis oleks hea kui saad väikse paadi peale ja mitte kokku suurte vene gruppidega, kes kohe algul 1,5-2 tundi kala püüavad. Paadi ülemise teki pealt on parem vaade. Kindlasti tuleks esimesel/teisel päeval ära käia türgi saunas. Peale naha koorimist hakkab päike paremini peale.

0
0

Usun, et Alanya on hea valik, kuuldavasti olla Marmarises palju venelastest turiste. Eelmisel aastal ei kohanud neid Alanyas seitsme päeva jooksul küll ühetegi. Samuti ka soomlaseid mitte. Mitte et mul kummagi rahvuse vastu midagi oleks, aga... Ei näinud ka ühtegi purjus inimest! Felix on Alanya spetsialist, nüüd käib Marmarises ka ära, siis ehk saame lugeda võrdlust!

Veepark tundus seal päris suur (kuna hooaeg oli novembris juba lõppenud, siis oli see meie käigu ajal kinni, kuigi õhusooja oli pidevalt 27C ja meri väga soe). Asub Kleopatra ranna ligiduses, ühe Migrose (kohalik Selver) kõrval. Millal ja kuhu hotelli lähete?

Kindlasti soovitan hiljemalt teisel päeval (kui esimesel päeval on näiteks Türgi saun) võtta bussiga-giidiga linnaekskursioon. Näeb-kuuleb palju huvitavat ja saab meelde jätta kohti, kuhu ise hiljem jalutada tasub. Novatoursil oli ekskursiooni sees ka Felixi poolt mainitud kullapoe külastamine. Samuti näidati ära koht, kus reedeti basaar toimub(sinna tasub kindlasti minna!), eks kohalikud ka juhata muidugi, kui vaid tead küsida.

Kui tagasi oled, siis loeks hea meelega värskemaid muljeid (ehk läheme ka uuesti millalgi...)

0
0

nende kahe koha vahel on kliimas. Kui talud suhteliselt niiskemat kliimat hästi, on Alanya ok. Marmaris on palju kuivema õhuga, mulle meeldib rohkem. Tulin just Marmarisest ja ebameeldivaid venelasi ei näinud peale ühe paari, kes reisil Dalyani ennastunustavalt paadis tantsu lõid.

0
0

Tulin ka alles Marmarisest ja olen väga rahul. Ei tea kuskohast tuleb see jutt paljudest vene turistidest, pole neid seal midagi nii hirmsasti. Meie hotellis oli ainult paar perekonda ja needki Eesti venelased.

0
0

Nüüd selline lugu, et otsustasin küll Alanya kasuks, aga kui reisi ostmiseks läks, siis ostsin ikka Marmarisse.Pidime minema Traveliniga, aga nemad teatasid, et neil see aasta Türgis,Alanyas, eestikeelset saatjat pole(kuigi kodulehel oli kirjas, et on;nüüd muidugi see ära muudetud).No siis muutsin ka kohe reisikorraldajat ja valisin Novatoursi ja Marmaris oligi otsustatud. Niiet, to Kakskümmend, kahjuks ma tagasitulles Alanyast muljetada ei saa, aga Marmarisest küll.

0
0

Eks põhikomponendid (soe meri, päike ja sõbralikud kohalikud) on kindlasti kõigis Türgi kuurortites samad. Samuti usun, et "pole tähtis KUS ollakse vaid KELLEGA ollakse". Head reisi igal juhul ja ootan muljeid!!!

0
0

Eeslisafari on päris tore Ka bussieksukursioon (K.A.S) kosed, Aspendos, Side ... on tore - häirib kohustuslik külastus mingisse Antalya ärisse.

Kiidetakse ka raftingut jne...

0
0

Kas need ekskursioonid on Marmarisest või Alanyast? Ja kas need on tänavalt ostetavad, reisibürood minuteada neid ei paku?

0
0

Jutt Alanyast - Marmarisega pole kogemusi.

0
0

saad Marmarisest samamoodi osta tänavalt nagu mujalgi. Pakkumisi on ühel tänavalgi mitmeid. Kõik põhitripid näed siit lehelt (Icmeler on Marmarise naaberlinn 7 km kaugusel, praktiliselt üks ja sama):

http://www.icmelertravelcentre.com/tours.asp

Hindu saab kindlasti veel odavamaks kaubelda. Meie käisime Päev merel nt 100 krooni eest.

Marmarise kohta palju infot siit lehelt:

http://www.marmarisinfo.com/

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased