trip-krainetrip-ukraine-dark
Ameeriklased Eestis!

Kui Eestis asub teisi ameeriklasi, siis andke teada! Olen ise USAst ja peatun siin pikemalt:) Jätke enda e-maili aadress:)

Nii mina kui mu sõbranna tahaks ka Eestis elavate ameeriklastega tutvust teha, kuna ise 4 ja sõbranna 7 aastat USA-s elanud ja see riik väga südamelähedane ja kodune tundus. Nüüd eluga Eestis tagasi ja oleks tore ameeriklastega tutvuda, et ühist maailmavaadet jagada.

Mind huvitab milline see ühine maailmavaade on? Uudishimust lihtsalt...

Võib-olla "ühine maailmavaade" polegi see kõige parem sõna, pigem lihtsalt armastus maa vastu, kus inimesed on lihtsad, sõbralikud, üldjoontes rahul oma eluga, ei vinguta ega viriseta pidevalt, elukorraldus on seal lihtne ja loogiline jne.

Ameeriklased reeglina eesti keelt ei oska ja seda foorumit ei loe, kuid oma rahvuse mahasalanud eestlasi leiab siit ehk ikka. Olid kadakasakslased ja pajuvenelased, aga kuidas isehakanud ameeriklaste kohta öelda?

Kui oleks oma kodumaa mahasalanud, poleks tagasi Eestis, trip foorumeid lugedes ikka kohtab, et üks või teine maa on inimestele südamelähedaseks saanud. Ei leia seal midagi taunimisväärset.

Ma ühinen Desperate need of a vacation(äkki teeks mõne lühema nime) arvamusega, et inimesed võiksid olla rõõmsad, ilma vingumiseta, väikluseta ja kadeduseta. Aga ega me siin polegi niiväga lootusetud, tean terve hulga selliseid inimesi. Mina ise kaasaarvatud :)

Krt mängisin detektiivi kuni viimase postiuseni ja siis sain aru, et desperate need... on vist oma postitust muutnud ja see on sattunud kõige viimaseks. Enne selle lugemist oli päris põnev mõistatada, miś maailmavaatest jutt käis...irw

Kas tõesti pole tehniliselt võimalik, et postituse muutmine ei annaks sellele uut daatumit - st., et see jääks sinna, kus ta koht on???

Millises osariigis sa sõbrannaga elasid nii pikalt ja mis sind nii kaua seal hoidis?

Mina tahaks...hirmasti "turkey dinner" Tänupühadeks. Kas teab keegi soovitada restorani Tallinnas, kust ma saaksin kõrvitsakooki ja kalkunipraadi, palun:=))? Soovin jätkata Tänupühade traditsiooniga ka oma praeguses geograafilises asukohas. TO "Kilumees" - Olen too ülalmainitud sõbranna ja elasin PA osariigis Phila ligidal ning mind hoidis seal kinni kodutunne, äratundmisrõõm ja kõik muud head asjad mis õnnega kaasasa käivad. Kutsugu eestlane mind kelleks tahes!

Neid tänksgivingu täidetud kalkuneid võid külmutatud peast ntx Stockmanni toidupoest osta. Suru ahju ja pühad tulevad. Meil on kahjuks nimetatud pühad, nagu Sa vahest veel mäletad, tundmatud ja seetõttu vist restodes eriti välja ei mängi. Aga mine tea, võib-olla on kah kuskil...

Mina olen ka ikka aegajalt Stockmannist leidnud neid asju, mis USAs sai söödud. Mingil kummalisel põhjusel Betty Crockeri küpsised maitsevad ka hirmsasti.