Ammanist Surnumere äärde?

Oskab ehk keegi infot jagada millega vōi, kuidas saab Ammanist surnumere alale (hind jne)?Võib ka pakkuda tegevusi ja kohti Ammani kandis. On keegi hiljuti sisenenud Ammaani lennuvälja kaudu? Info ja kogemused oodatud! 

Oskab ehk keegi òelda, kas Iisraeli tempel passis vōib probleeme tuua Ammani sisenedes? 

0
0

Ei. Kahe riigi vahel on avatud piir ja Jordaaniasse pääseb isegi Iisraeli passiga.Ammanist Surnumere äärde saab tõenäoliselt vaid taksoga. Nädalavahetusel pidi käima korra päevas vms ka buss kuhugi. Võimalik, et osad hotellid pakuvad samuti tasu eest transfeere. Tegemist on vaid turismipiirkonnaga ja seega normaalset ühistransporti sinna ei liigu. Kohalikud, kel selleks raha on, lähevad oma autodega.

0
0

Kopeerin lõigu Jordaania LP-st:For the Dead Sea, minibuses leave from Mu-hajireen Bus Station (Map p56; Al Ameerah Basma Bin Talal St), near 3rd Circle. There are no direct services: the route involves a minibus to Shuneh Al Janubiyyeh (South Shuna; JD1, 45 minutes) and then a wait for another minibus to Suweimeh. At Suweimeh, you’ll have to hire a taxi, which is an unreliable option – it’s easier to take the JETT bus.Minu ostetud e-raamatut on võimalik veel allalaadida kui huvi LP vastu on.

1
0

Siin kah veidi infot Jordaania transpordi võimalustest/valikutest:https://jordantrail.org/transportation/Aga kui kellegi rohkem infot, siis huvitaks see mindki. Hetkel tundub, et Jordaania alumise otsa külastamiseks on lihtsam variant lennata läbi Eilati.

1
0

Kunu Surnumerd on Iisraeli poolel  korduvalt külastatud sai valitud teine pool.  Saab uue riigi ka listi :).Tegelikult saab mindud ikka Jordaania pärast aga Surnumeri on selline koht mida lihtsalt peab kůlastama. :) 

0
0

Eelpool oli küsimus Iisreali templi kohta. Iisrael ei pane passi templit ei sisenemisel aga väljumisel - pistavad passi vahele vastava paberikese ainult.

0
0

Jordaanias on kõige mõistlikum liikumise viis rendiauto. Ammani lennujaamast Surnumere äärde on väga lihtne sõita (Ammanis sees mitte nii väga). Ühistransport on seal üsna nirul järjel (aga mitte võimatu).

0
0

Meie küsisime hotellist juhiga auto. Ei pidanud pead murdma, kust pääseb ujuma. Sissepääs + söök oli kokku vist 25 dinaari nägu, sõit veel 25.  Juht ootas ilusti ära ka. Viis meid Amman Beachi, kuhu väidetavalt sebis meile soodukaga sisenemise. 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased