Andamani saared

Sooviks minna veebruaris Andamani saartele kaheks nädalaks. . Kas on keegi käinud ja jagaks muljeid, kogemusi, näpunäiteid. Kas kaks nädalat seal on pikk aeg?

Siin on üks varasem teema, mis tasub läbi lugeda: https://trip.ee/foorum/uldfoorum/andamani-ja-nicobari-saared

Sai käidud 2015 a. märtsis. Muljed on vägagi positiivsed. Kuna Andamani saarte puhul on tegemist saarestikuga siis valikut jagub ning 2 nädala jooksul saad vaid mõnele nendest minna. Port Blairi peale üle paari päeva ei panustaks ning soovitaksin minna mõnele saarele . Pärast pikka kodutööd käisime me Havelocki ning Neilli saarel, kuhu sai laevaga. Laevasõit kohaliku laevaga võttis Port Blairist Havelockile aega kuskil 5h. Saarte vahel liikusid ka kiirlaevad, aga neid me ei kasutanud. Laevapiletite ostmiseks tuleb hommikul vara sadamasse kohalikega piletijärjekorda trügima minna.

Havelocki saarel on olemas valge liivaga rannad, nägime neid just idapoolses saareosas, kus me ka ööbisime. Majutust on rannaäärsed täis, me leidsime kohapealt basic bungalow kuskil 8€/öö. Turistidest oli seal palju Iisraellastest hipisi. Kohapeal transpordiks rendi majutusasutusest soovitatavalt roller. Liiklust oli saarel hõredalt. Restorane saarel jagub ning hinnad on Indiapäraselt soodsad ja toit super.

Neilli saar meeldis ka, see oli väiksem ning rahulikum ning saarel liikumiseks piisab jalgrattast.

Arvesta, et viisataotlust tehes tuleb eraldi märkida ära, et minek on Andamani saartele. Kui plaanis näiteks Port Blairis taksot kasutada, siis Indiale kohaselt tasub korralikult kaubelda.

0
0

Hetkel sooduspakkumised Tallinnast Andamani saartele ja hakkas huvitama. Leidsin palju üksteisele vastukäivat infot sisenemise kohta, kuskil väideti et e-viisast piisab, siis et kindlasti tuleb viisa saatkonnast tellida, siis hoopis et eriluba sinna ja üksi reisides üldse ei saa. Kas keegi on viimasel ajal käinud ja oskab kommenteerida, kas üle New Delhi lennates e-viisast piisab kui on taotlusesse Andamani saared ka märgitud?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased