trip-krainetrip-ukraine-dark
appi, appi - Reis Hispaaniasse!

Tervist,!

Sooviksin abi kelleltki, kes on üsna palju reisinud ja teab võimalikult palju reisimise, selle ohtude, nippide, lihtsuste jne. kohta. Plaan minna lennukiga Hispaaniasse, aaagaa, koonerdised nagu me kõik oleme, tahaks võimalikult soodsalt, mugavalt, ohutulut ja röömsalt kohale saada. (Head lennufirmat!)

Et, kui kellelgi oleks aega, tahet, teadmisi ja abivalmisust mind aitama oleksin suuuuuuuresti tänulik!:)

Ei läinud teemasse praegu,,!

1.Kuidas küsimus nõnda vastused. 2.Mina ei ole kooner ja seepärast paluks oma pahesid teistele mitte külge kleepida. 3.Arusaamatuks jäi, mis infot sa otsid? Kas ainult lennupiletite kohta või kogu reisi kohta? 4. Mida peaks tähendama "Tervist,!" ja "Ei läinud teemasse praegu,,!"?

Kallis lapsuke. Ma arvan, et sind ei lasta üksinda nii kaugele ilma vanema saatjata. Kui tal on reisi kohta küsimusi siis las ta tuleb ja küsib ise.

äriideed. Idee andja peaks tagama minu rahalise panuse suurenemise iga nädal kahekordseks js selle mulle välja maksma. Samuti vajan suvekuudeks muruniitmisteenust ja teenuse osutataja enda niidukiga ning väga soodsalt minu jaoks(või poolmuidu). :)

Sul on vead sees. Peaks olema sootsalt,,! Ja pealkiri peaks olema: aidage palun,,, OLEN TÕELISELT HÄDAS, appi appi!!!!!!!!!!!!

Titii, ainus mõistlik reis Hispaaniasse on äriklassis, kõik kes vastupidist väidavad, on rumalad, ära kuula neid :)))

Mina olen vist üsna palju reisinud ja seega sobin sulle vastama. Ohte on hispaanias palju, näiteks suvel kuumus, veepuudus, Baski terroristid, ookeani suured lained, röövlitest neegrid, teravad okkad mägedes, liiklus, jpm. Nippe on kah, kuid ei tea mida täpsemalt teada tahaksid. Lihtsuse kohta ütleks seda, et reis on täpselt nii lihtne nagu sina selle teed. Õnneks on Hispaania väga väike ning sinna lendab ainult üks lennuk. Kui tahad soodsalt, mugavalt, rõõmsalt ja ohutult kohale saada ja veel hea lennufirmaga (mida iganes sa selle all ka ei mõtleks), siis ära parem mine, Või vali nende omaduste seast üks välja, mis sulle kõige rohkem sobib ning mine.

Kuid kõige lihtsam ja asjalikum viis Hispaania kohta erinevat (tohutult palju) infot saada oleks kasutada seda: http://trip.ee/taxonomy/term/318

edu ja head reisi, Kristjan

Minu soov on eelkõige just kuulda teie soovitusi mõne lennufirma kohta, mille teenuseid Te ise kasutanud olete. Lennupiletite kohta just eelkõige seda, et oleks soodne. Oluline pole lennuki mugavus, allakukkumine on nii või naa vähetõenäoline.

Ja just ka seda, et kas on mõistlik alustada reisi minnes Eestist Riia lennujaama, sealt sõita näiteks Ryan airiga Frankfurti ja sealt omakorda otse edasi Hispaaniasse? Olgu, ütlen ausalt, et olen suhteliselt vööras nendes asjades, seetõttu abi palumiseks teadjamate poole pöörusingi:) Kusagilt peab ju alustama! Ja lennuaeg on planeeritud alles septembri lõppu, kuid tahaksin alustada juba varakult kindla planeerimisega!

Reisimise põhinipp on selliste küsimuste küsimise asemel endale natukenegi asi ise selgeks teha. Vastasel juhul jääb põhilõbu vastajatele (kuidas küsitakse/nii vastatakse) ja kannatab küsija rahakott. Säästame küsijat ja paneme teema lukku. Kohtume aasta pärast!