Arlanda lennujaam t4-t5 lendude vahe

Kl 14.05 jõuab Sas ja 15.45 väljub Ryanair Tallinnasse, vahe siis 1h40min. Kas jõuaks ühest terminalist teise, kui ainult käsipagas? Ja veel selline küsimus, et kui ei lähe Sasi enda jätkulennule (sest see Helsingisse ja Ryanair oleks otse Tallinnasse), siis kas pean teada andma?

Teoreetiliselt peaks väga vabalt jõudma, kui SASi lend oluliselt ei hiline ning Arlanda lennujaama turvakontrollis ei toimu uute seadmete testimine (loe Tallinna Lennujaama teemast, mis jama seal vahel toimub). Võib-olla ka ei ole vaja uuesti turvakontrolli läbida, aga endal on tulnud seda Arlandas terminali vahetades teha, seepärast igaks juhuks märgin ära.

Teada andma ei pea kellegile mitte midagi. SASil on täiesti ükskõik kuhu sa peale nende lennukist väljumist suundud, kas linna peale või järgmisele lennule mõne teise firmaga.

0
0

solee

1h40min. on Arlandas piisav. Kui jätkulennule ei lähe, ei pea otseselt kellelegi teada andma. Rohkem sisetunde küsimus, vahest hõigatakse kõlaritest ja vahest saaks keegi teine kohtade puudumisel lennule.

1
0

Turvakontroll jäi vist peale ümberehitust T4 ja T5 vahele ikkagi edasi. Info kodulehelt:

The old Terminal 4, now Gate area C, is linked with Terminal 5 after the security checkpoint. It's possible to access all gates in Terminal 5 (including C30-C44) through 2 different security checkpoints.

0
0

Ei, turvakontrolli terminali sees ei ole, CDEF on kõik ühes alas juba tükk aega. Sisse saab vanast T4 -st ja ja T5-st. Just eile õnnestus bussiga saabuda T4-ja (nüüd siis C väravad), jalutada T5 turvakontrolli ja siis avastada, et lennuk läheb C väravast.

0
0

Hei! Lendan SASiga TLN-Arlanda-Toronto käsipagasiga. Kas Arlandas toimub uuesti käsipagasi kontroll? Ja kas seal kehtib ikka 1 liitri ja 100 ml nõue käsipagasis?

0
0

Et kui saabun ühte terminali Tallinnast ja Torontsse lähen teisest terminalist, siis iga tahes on pagasi kontroll? Ja Arlanda kodukalt uuemate masinate kohta infot ei leidnud.

0
0

Sellel suunal peaks saama hakkama ilma uue turvakontrollita. Samas alati võib olla mingi eriasi ja on kontroll ka.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased