Armeeniasse aeroflotiga läbi Shermetyevo Moskvas

Tere,

Lendan läbi Moskva Shermetjevo Aeroflotiga Armeeniasse. Sinna lennul püsin D terminalis 1 tunni. Tagasilennul on mul Shermetyevos terminalivahetus D (saabumine) ja E terminali (väljumine) vahel. Kokku olen tagasilennul lennujaamas 10 tundi. Kas keegi oskab nõu anda, kas vajan Venemaa transiitviisat või mitte?

Ei vaja, kui suudad need 10 tundi suitsetamisvabas lennujaamas veeta. D terminalist E-sse minek tähendab lihtsalt jalutuskäiku koridorides. 10 tundi on katsumus, kuid raha eest pääseb mõnda laundži kartulisalatit ja heeringat sööma või stolitšnajat tinutama. Viisat on vaja, kui hing vastu ei pea ja tekib tung lennujaamast väljuda värske õhu kätte.

2
1

Lendasin sealtkaudu üle-eelmise aasta sügisel. Lennujaam on küll suitsetamisvaba, aga nii tubakahaisuseid WCsid pole ma üheski teises kohas näinud, kui Šeremetjevos. Ma pole ise küll suitsetaja, aga ilmselgelt see keelupoliitika ei tööta ja oleks mõistlik lennujaamas mõni suitsunurk üles seada.

0
0

Minu kogemus Moskvas veebruarist. Olime Taisse lennul seal 6h. No andis ikka istuda ja niisama lonkida ja kolada. Mitte midagi teha seal ei ole :( Samas 10h pärast ei hakkaks ka viisat tegema ikkagi. Lennujaamas saad süüa, juua-nagu ikka. Terminali vahetus on jah koridoride vahetus sisuliselt. Kui suudad ennasts elliselt meelestada, et loed raamatut, käid söömas jne siis läheb see aeg ka ju kiiresti. Ilusat reisi!

0
0

D terminalis on ka hotell, kui ma õieti mäletan oli min aeg 3 tundi ja edasi sai maksta tunnikaupa (ma võin siin eksida). Hind ei olnud küll väga soodne, aga ütlen ausalt - ma ei kujutaks ette. et seal terminalis 10 tundi istuksin.. Tuba oli umbes samasuur nagu laevakajut, aga korralik voodi, telekas, dush ja internet olid olemas. Eeldan, et Sa tuled Jerevanist varahommikuse lennuga ja õhtul lend Moskvast Tallinna? Mina tulin samamoodi Mongooliast ja ütlen ausalt, korralik uni ja privaatsus olid seda raha väga väärt..

0
0

Ja kui söögi ostmiseks läheb kohapeal, siis tasub lounge'iga arvestada. Kõik lounged on avatud 3500 rubla eest (55 eurot), kui Priority Passi pole (siis on ilmselt 20-25 eurot). Tüüpilise lounge kirjeldus näiteks siin http://onemileatatime.boardingarea.com/2016/11/11/aeroflot-lounge-moscow-airport-review/ Siis tead arvestada, kas tasub kulutada loungele või kohapeal midagi tarbida lennujaamas.

0
0

Mingi aasta kaks tagasi oli Priority Pass veel 25 eur ja sai seal olla maks. 4 (5?) tundi. Igal juhul tasub see võtta, sest selle raha eest saad süüa-juua palju tahad, isegi midagi sooja toitu vist oli. Saab moblat laadida ja lihtsalt puhata. Eraldi süüa-juua läheb igal juhul kallimaks

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased