AÜE viisa transit 96t viisa piirilt

Et lendan Dubaisse ja sealt 4 päeva pärast edasi (aüe külastus oleks cirka 90 tundi). Et olen uurinud kas saab seda 96t viisat piirilt või siis ei.Olen saanud väga erinevaid vastuseid,et eesti reisi büroodest,et kindlasti ei saa.Kohapealt marhaba reisibüroost öeldi,et vist saab kui nende kaudu hotell bookida (mis oli al 3ööd 3000 dirhamit koos viisaga).Nettist ka saan ainult erinevat infot,et mõnes kohas öeldakse,et saab täitsa tasuta.Oleksin väga tänulik informatsiooni eest.

1
23
0
0

s.h kui Sa lehelt ei leia infot mida vajad, tasub alati email kirjutada mõnele targale meilile, mida seal kindlasti leidub ;)

0
0

Et olen seda teinud ja ei ole kuskil konkreetset vastust saanud.

0
0

Meil ei olnud eelnevalt hotelli broneeritud ja seal enne passi kontrolli on kohe transiitviisa laud. Annavad sulle vabade hotellikohtadega hotellide listi(kellega nad koostööd teevad)...valid sealt sulle sobivaima välja, maksad raha ära, tempel passi ja free to go.Meie valisime mingi odava 2 tärni hotelli mis oli aga kohe kindlasti paremat väärt nii et igati hea hinna saime. Viibisin seal 2 ööd märts 2008. ma viisa hinda nüüd ei mäletagi. Tean ainutl et kaardid meil seal miskipärast ei töötanud ja pidime selleks automaadist raha välja võtma et sulas maksta.Proovisime nii Visa kui Visa Electroniga.

0
0

Visa Issuance:

 • On Arrival: if required, a 96-hour transit visa when holding a passport.

United Arab Emirates (AE)

Visa Issuance:

 • On Arrival: if required, a 96-hour transit visa when holding a passport. Passenger must:

  • continue journey to a third country through Dubai

  International Airport and transit time must exceed 8 hours;

  and

  • hold a pre-booked hotel reservation or purchase a Dubai

  Stopover Package at the Emirates Hotels and Visas for Dubai counter: and

  • travel on at least one sector (inbound or outbound) on Emirates. It is entirely up to the discretion of the immigration

  authorities to approve or reject the visa application. Fee:

  USD 75.-. (SEE NOTE 29898) (SEE NOTE 30130) (SEE NOTE 30131) (SEE NOTE 30132)

 • Not applicable to nationals of Niger or Somalia.

 • This facility is also available to holders of travel documents issued by Lebanon to Palestinians.

  NOTE 29898: No visa will be issued on arrival to female passengers under 30 years of age, being nationals of C.I.S.

  countries. NOTE 30131: Not applicable to holders of British passports

  endorsed British Citizen , who will be always granted a

  60-day visa on arrival by the immigration.

  NOTE 30130: Not applicable to nationals of Andorra,

  Australia, Austria, Belguim, Brunei, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Iceland, Ireland (Rep. of), Italy, Japan, Korea (Rep.), Liechtenstein, Luxembourg, Malaysia, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, San Marino, Singapore, Spain, Sweden, Switzerland, U.S.A. and Vatican City, who will be always

  granted a 60-day visa on arrival by the immigration.

  NOTE 30132: Only applicable to other than Hong Kong (SAR China) passports. Hong Kong (SAR China) passport holders will be always granted a 60-day visa on arrival by the immigration.

0
0

Olen kolm päeva, Emirates viib ja toob! Hotelli ette ei bronni, alla 30 aasta vallaline neiu. Eks näis mis saab!

0
0

Oskab keegi hiljutiste kogemuste põhjal öelda, kas lennates Emirates`ga läbi Dubai, saab transiitviisa kindlalt piirilt? Kas hotell on soovitav kohe lennupileteid broneerides ära valida või teha seda Dubai lennujaamas? Kas viisa on tasuta?

0
0

Kui lendad Dubaisse ja sealt edasi Emiratesiga, siis saad kohe piletit broneerides teha linnukese, et vajad transiitviisat ja lisatasu eest sa selle ka Emiratesi poolt saad. Keerulisem lugu on, kui lendad teiste lennufirmadega - olen uurinud ja pole aru saanud. Olen lugenud väidet, et näitad ette Dubai hotellibroneeringu ja saad kohe piirilt Transit Visa On Arrival. Samas on ka teine info, mille kohaselt saab transiitviisa (nagu ka turistiviisa) vormistada vaid kohaliku sponsori kaudu (hotell, reisibüroo, lennufirma). Marhaba Services pakub lennujaamas Dubai Stopover Packaget, mis sisaldab hotelli ja transiitviisat, kuid selle hind on päris kõrge. Mis siis on õige info - kes on hiljuti käinud ja omab kogemusi?

0
0

Olen mitu korda broneeringu kuni maksmiseni algusest lõpuni läbi teinud ja pole leidnud kohta, kuhu teha linnukest, et soovin viisat. Valisin 'Multiple Destinations'. Dubai Stopovers on Arrival on kirjas, et package sisaldab: -A wide choice of hotels from self-catering apartments to five star luxury hotels and beach properties -24-hour check-in/check-out at selected hotels -Accommodation in standard rooms/apartments -All taxes and service charges -Transfers between Dubai International Airport and hotels -A 96 hour UAE visa* Sain aru nii, et kui lennupiletid broneeritud, saab "Manage my booking" alt täita viisa blanketi. Arusaamatu on viisa maksumus...(kuskil oli kirjas, et kuni 36 h on complimentary viisa- seega tasuta). Kuna soovime Dubais veeta ühe ööpäeva, siis 50 eur ei ole küll soovi maksta.

0
0

Peab vist Paetilt aru pärima - ta just saabus(b) sealtkandist.

Mati - kui sa 50 € eest kuskilt mingit sorti AÜE viisa saad, siis palun jaga meilegi õpetust :) Muidu Emiratesi lehelt: http://www.emirates.com/ae/english/plan_book/essential_information/visa_passport_information/uae_visas.aspx Sealt loe lauset: You can apply for your UAE visa through our Manage a Booking tool after booking your Emirates flight.

0
0

Külajutud räägivad, et lennujaamast on saadud 96 h viisa ka 40.- euri eest, see vist on hind ilma vahendustasuta. Ilmselt kes,kas,kus ja kuipalju selgub lennujaamas kui mõnel lennujaama töötajal varrukast kinni võtta. Kui hotelli bronn ette näidata, siis vähemalt Emiratesiga lennates ei tohiks 75 dollarist viisat saada lennujaamas probleem olla.

0
0

Ja kogu selle pika jutu peale on ikkagi arusaamatu see, kas Transit Visa On Arrival on võimalik saada saabudes Dubaisse ja lahkudes Dubaist ka mitte Araabia lennufirmaga ja eesti kodanikuna, omades hotelli broneeringud Dubais? Või on eesti kodanikul (transiit)viisa saamiseks siiski ainult järgmised võimalused:

 1. Broneerida majutus Dubais eesti reisikorraldaja kaudu ja lasta neil ka viisa suht mõistliku raha eest ära teha
 2. Kasutada Marhaba City Stop Packaget - juba natuke vähem mõistliku raha eest
 3. kasutada dubaivisaonline.com, southtravel.com jne teenusepakkujaid, kes teevad viisa ilma küsimusi esitamata veelgi vähem mõistliku raha eest.
0
0

Minu jaoks jääb ikkagi arusaamatuks, kes saavad complimentary visa for 36 hours?

0
0

Complimentary Visa

Complimentary Dubai entry visa is only available only to commercial transit passengers (e.g. New York – Dubai - Damascus) booking a 1 night Dubai Stopover en-route to their final destination and having a transit time in Dubai not greater than 36 hours. Example: 1) New York – Dubai - Damascus (Entitled to the Complimentary Visa as transit time in Dubai LESS than 36 Hours) EK 204 1OCT JFKDXB Departure: 1120(Sat) Arrival: 0805(Sun) EK 913 3OCT DXBDAM Departure: 1410(Mon) Arrival: 1625(Mon) 2) Auckland/Dubai/Bombay (Not entitled to the Complimentary Visa as transit time in Dubai GREATER than 36 Hours) EK 407 1OCT AKLDXB Departure: 1850(Sat) Arrival: 0540(Sun) EK 147 3OCT DXBBOM Departure: 2230(Mon) Arrival: 0255(Tues) The complimentary visa is NOT available to turn around passengers (eg. London/Dubai/London). Emirates Group employees or any other Airline employees do not qualify for the complimentary visa.

Siit leiab ka viisade hinnad Emiratesi poolt: http://www.emirates.com/english/destinations_offers/dubai_stopovers/how_to_plan/terms_and_conditions.aspx

0
0

Olen seda lõiku korduvalt lugenud ja püüdnud ridade vahelt ka veel midagi varjatut leida, aga ikkagi ei saa aru...Kes kvalifitseeruvad commercial transit passengers alla? Lennates Emirates-ga Stockholmist läbi Dubai n. Hong Kongi ja omal vabal tahtel peatus ühel suunal Dubais 22 h (saaks ka kiiremini edasi lennata, c 7 h pärast), broneeringut tehes valitud ka hotell Dubais...kas viisa kuni 36 h on tasuta või mitte?

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased