Austraalia jaoks raha

Huvi pärast sooviks teada, kuidas olete Austraalia reisiks raha kokku saanud? Kas on keegi aasta otsa kogunud, või võtnud pangast laenu.... Või on kõik nii jõukad, et reisiraha ei ole takistus( piletid+ elamisraha+ tervisekind.)vms :)

no minu tuttavad on kas kogunud aasta otsa või võtnud õppelaenu.

Minul on tuttavaid, kas suve või aasta jooksul kogunud piletite raha ja natuke tagavaraks ka. Elamisraha ning muud kulud katavad seal jooksvalt töötades. Aga see muidugi tähendaks, et sa lähed sinna pikemaks ajaks. Kui ainult mõnenädalane turistireis, siis tuleks Eestis enne raha ikka kokku ajada. Laenu küll ei soovitaks, ei tuttavatelt ega kindlasi mitte pangast. Ma ise ühekorra nii reisinud, et laenasin reisiks raha. Tagasi tulles pidin siis maksma hakkama ja see mõnes mõttes tühja töötamine, käib ikka ajudele. Mine pigem pool aastat hiljem reisile koos rahaga, tuled tagasi on palju lõbusam seiklusi rääkida, kui võlgu kaelas pole...

Mina näiteks ajan kolme kuuga Soomes töötades selle raha kokku. Esimene kuu viisa+kindlustus. Teine kuu piletid ja kolmanda kuu palga ma võtan sinna esialgseks hakkama saamiseks kaasa ;)

Hetkel ootan viisat!

Eks saab ka mõned kuud madratsi alla kogutud, kohapeal võiks mõned tuhanded ikka tagavaraks olla, kes teab, kuhu ning kunas tööle satud...

Minul sai võetud laen, aga ei muretse. Mul on hea võimalus jätkata Eestis tehtud tööd natuke Australias, nii, et ei pea Austraalias muretsema Eesti maksude pärast. . . . !

Äkki keegi viitsib kirja panna, kui kulukaks enese Austraaliasse work and travel reisile lennutamine on? St lennukipiletid + viisa + palju peaks alguses elamiseks kaasa võtma?

Tänud ette!

Pane oma vaim valmis kuskil 30 000...;)

Tänud vastajatele... Ma arvatavasti võtan sutsu laenu. Austraalias tööd tehes on võimalik siiski ju natukene ka raha säästa. Ja tagasi tulles on vana töökoht ka alles... Ega ma ei ole ka vaimustuses laenu võtmisest aga Austraaliasse tahan minna, kindlasti!!!:) Minek septembris, saab veel tsipa koguda, et laen nii suureks ei kujuneks.

tänud selle infoaustralia.eu eest! (: Üsna asjalik leht. Ja 30 000 ei olegi nii hull, varem arvasin et alla 50 kilo ei mängi kuidagi välja...

Tõstan siin teemat. Nagu eelnevalt otsustas vist noormees laenu võtta.

Mõtlen siin isegi 2013 sügisel aastaks või rohkem Austraaliasse minna. Seniks aga kogun raha. Olen tudeng, vaja üüri maksta ja üleüldiselt raha läheb palju. Suudaksin kusagil 150 kõrvale panna, mis pole üldse palju. Mõistlikum oleks laen võtta ja Austraalias töötades tagasi maksta.

Mis te arvate sellest? Kuidas kogemused on olnud? Kes laenu võtnud? Ega keegi hätta jäänud? Austraalias teenib ju hästi, miks peaks siis see laenu võtmine nii halb idee olema?...

Esimest töökohta võib olla keeruline saada kohe ja kiiresti. Ja hästi teenib reeglina kogemusega või skilliga inimene. Alguses võib see palk olla pigem kesisepoolne. Erandeid on alati.

Mina sain raha lihtsalt müüsin vaid auto maha.. :D

Kas naised saunas rääkisid või oled nõus meile ka avaldama selle salapärase firma nime?

Hea oleks kui jagaksid siin teistele infot mis on kontrollitud ja täpne. Sinu eelmine postitus sellisel kujul ei anna kellelegi mitte midagi. Kui miskit tarka öelda pole siis võib selle enda teada jätta. Sorri itmets, aga ei midagi isiklikku :)

Ilmselt käib jutt StudentTour'ist?