Austraalia viisa jaoks ielts test

Kui palju see punkte juurde annab? Sain kokku hädised 95 punkti, vaja juurde veel 25 punkti, et skilled viisa kätte saada. Kas test annab vajalikud punktid? Mis ma veel teha saaksin, et punkte juurde saada? Tänud vastajatele!

1
2

I have scored at least 7.0 on each of the four IELTS components or have scored a B or better in an OET exam (25 points)

http://www.workpermit.com/australia/point_calculator.htm

Endalgi sama viisa vastu huvi. Aga kui ma olen ettevõttja ja mul ei ole nö 3-aastast "töötamise" kogemust, kas mul on võimalik need punktid kuidagi kätte saada?

0
0

Sain teada, et neid teste tehakse Tallinna British Councilis. Seal saab registreerida hetkel 22.mai kuupäeva testile ja maksab see ~2000 eeku. Mina regasin ennast ära ja mul on vaja need punktid kätte saada.

0
0

Huvitav, kas see 7 punkti tähendab seda, et KÕIK vastused peavad olema õiged? Kui hea peab see inglise keel olema, et 7 kätte saada?

0
0

Kui see mingi võrdlusaluse annab, siis mina olen käinud inglise keele kallakuga koolis, st õppinud inglist 11 aastat ja sain IELTS-is 8.5 punkti.

0
0

Seda ma mõtlengi, et mul on inglise keel väga hea. Ei ole küll käinud erikallakuga koolis, kuid olen käinud olümpiaadidel ja tõlgin inglise keelest ja inglise keelde mitmesuguseid tekste. Räägin samuti vabalt. See peaks ju ometi tähendama, et saan vajalikud 7 punkti kätte?

0
0

Mina olen inglise keelt õppinud tavalises koolis, pärast seda aktiivselt kasutanud kõnekeelt ja lugenud. Ehk et ei midagi erilist. Keskkoolist juba pea 15 aastat möödas ka. Tegin testi eelmisel aastal, sain 8 punkti. Kusjuures, kui testiks harjutasin ja seda n.ö. kodust proovitesti tegin, siis põrusin ikka täiega. Mine võta kinni :)

0
0

Pole otseselt uurinud, aga millele seal testis rõhk on? Kirjalik teooria, õigekiri? Kuulamisülesanded vms?

0
0

keda huvitab, siis leidsin infot selle testi kohta: Academic Reading: 3 sections, 40 items, 60 minutes Academic Writing: 2 tasks: 150 words and 250 words, 60 minutes General Training Reading: 3 sections, 40 items, 60 minutes General training Writing: 2 tasks: 150 words and 250 words, 60 minutes Listening: 4 sections, 40 items, 30 minutes Speaking 11 to 14 minutes et siis üsnagi sarnane TOEFL'iga.

0
0

Olen teinud ka TOEFL-i, tõsi küll juba ligi 10 aastat tagasi. Võib-olla on testid ajaga muutunud, aga minu meelest on IELTS veidi loomingulisem. Just see osa, et tuleb kirjutada miniessee etteantud teemal ja vestlusvoor samuti. Mulle tundub, et TOEFL (kus on palju valikvastusega ülesandeid) on lihtsam tugeva keelevaistuga inimesele. Aga kui mingigi praktika inglise keeles on (ehk et oled harjunud kuulama ja kõnelema) ja koolis grammatika ära õppisid, siis minul piisas IELTS-iks u. kuuajalisest ettevalmistusest. Põhiliselt lugesin inglisekeelseid krimkasid ja kõik tundmatud sõnad vaatasin kohe sõnastikust järgi. Just sõnavara arendamine tuli kõvasti kasuks.

0
0

Minu inglise keel on väga hea nii kõnes kui grammatiliselt, pluss olen ka ligi aasta USAs elanud ja müügitööga tegelend, seega praktiliselt probleeme ei ole. Aga kas ma peaksin üldse tegema mingeid lisaettevalmistusi? 80% võimalikust tahaks kätte saada. Kui see on briti aktsendiga, siis ma kardan kõige rohkem seda erinevust ameerika aktsendiga. On mu hirm põhjendatud? :P

0
0

Otsisin googlest "ielts materials" ja sain väga korraliku ettevalmistuse materjalid. nüüd töötan need läbi ja ma usun, et ei ole eksamiga probleeme. eriti, kui igapäevaselt on inglise keelega tegeletud- räägitud, kirjutatud.

0
0

Tere, taotlen Skilled Regional viisat ja nagu paljud teavad, selle viisa puhul nõutakse IELTS-i testi tulemusi. Kust aga sobivaid materjale testi õppimiseks OSTA saaks? Laenutada saab jah TLÜ Keeltekeskusest, kuid millist kirjandust, CD-sid soovitaksite osta? Apollo.ee lehelt leidsin ka mingit kirjandust, aga kas seal ka midagi sobivat on, ei tea. Ehk oskate aidata.

Tänades, Villu [email protected]

0
0

Tõsi, et ielts ei ole keeruline. Grammatikast olulisem on arusaamine ja väljendusoskus. Testi ülesehitus on aga üsna spetsiifiline, nii et kindlasti tasuks end asjaga kurssi viia. Kasvõi harjutada, kui mitu rida on 150 sõna, kuidas kuulamisosas aega kasutada jne. Sellised pisiasjad muudkui kuhjuvad ja võivad oluliselt punkte mõjutada. Ise lugesin testireeglid hoolsalt läbi, tegin paar proovitesti (laenutasin raamatukogust) ja kokkuvõttes sain 8,5.

0
0

TLU keelekeskusest, kuna eelmisel korral tegin testi ja ei jäänud tulemusega ise rahule. Reading on igavene "pain", muuga saab hakkama. Materjalidest olen vaadanud, et no mina ei saa asjadest lihtsalt nii aru, nagu nemad eeldavad. Äkki olen mingi düsleksik? Aga ilma naljata, minu meelest on kõik sealsed küsimused konksuga ja neile võib vastata nii ja naa, millest muidugi mõista mina vastan naa ja see on vale! Nüüd proovin uuesti. Eelmine kord sain kokku 6,5. Ei ole rahul, ei ole.

0
0

Ei siilike sa pole düsleksik.

Sama robleem tekib kohe siin kui lähed kohalikku kooli õppima. Probleem pole mitte aru saamine vaid kogu maailma teisiti vaatamine. Kogu õppeprogramm on teistsugune.

Meile koolis anti ranged piirangud - Lugege leht 12-16 ja kirjutage tegussõnad välja ja õpige pähe. Siin oleks küsitud , et olge kenad ja leidke kõige rohkem tegusõnu sisaldanud lehekülg raamatus.

Materjali ei töötada läbi vaid antakse kätte. Ise tead kuidas leiad vajaliku punkti. Päheõppimist peaaaegu pole. (Korrutustabel vahest...põnnidele.)

Seda massilist luuletuste pähehõppimist igas keeles,millest isegi aru ei saanud,siin pole.

Rohkem rõhutakse sellele, et sa oskad kiirelt ja efektiivselt matejali leida,mitte kõike endale pähe õppida.

Näiteks,mina mäletan veel kooli ajast päheõpitud matemaatika/füüsika valemeid. Minu vanamees õpetab matemaatikat TAFEš tulevastele inseneridele ja neil on samad valemid ..nad võivad kasutada raamatut....eksami aja!!!

Sa jõuad selleni ja arusaamine muutub...endast ja maailmast! :) Nii, et düsleksia seljataha peita ennast ei saa! :)P

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased