Autoga Horvaatiasse

Tere Plaan sõita jaanipäevaks Horvaatiasse.Reis esmakordne. Mis plaanid üldsusel on.Lugesime soovitusi ja kommentaare eelmisest aastast.Ei tea miss värk see aasta on (pagulasprobleemid ja puha)

Küsimus Zadaris käinutele:

Mida huvitavat teha linna piires/lähiümbruses, ei taha autoga palju ringi sõita. Milliseid laevareise, ekskursioone jms. on võimalik võtta?

Muud head soovitused on ka teretulnud, mille peale ise ei tule. Horvaatias käinud korduvalt, selles linnas pole pikemalt peatunud.

Aitäh vastajatele!

0
0

Meie võtsime umbes tunnise päikseloojangukruiisi laevaga.

Zadari külje all on Zaton nimeline kämping. Ma pole kindel kas sinna nn päevapiletiga saab (ise peatusime seal), aga seal on väga lahedad basseinid ja Horv haruldane liiva rand.

Samuti on liiva rand ka seal lähedal Nin külas. 

Nin asub ka 9. saj kirik.

0
0

Kui Zadaris mere poole vaadata, siis on kohe külje all paljudest saarekestest koosnev Kornati rahvuspark. Kuhu korraldatakse erineva kestvusega paadi- või laevakruiise. Tükkis snorgeldamisega, vahepealse lõunaga või kuidas iganes, seal saarestikus võib vabalt päevi laevatada. Üldse peetakse seda kanti purjetajate paradiisiks ja patt oleks mere ääres olles merel käimata jätta, mis ongi minu arvates Horvaatia suurim tõmbenumber.

Sisemaa poole korraldatakse bussiekskursioone, näiteks KRKA rahvusparki, Plitvice järvede rahvusparki jms. Mõlemad on sellised päevased ettevõtmised.

Zadari vanalinnas endas kõlbab kah päevakese ringi vaadata ja päikeseloojangu ajaks end näiteks kaldapealsele sisse seada, kus on omapärased installatsioonid "Mereorel" ja "Päikese tervitus". Viimane oma tuledega vajab just hämaramat aega.

Juba mainitud Zatoni kämping on kah vahva koht, eriti lastega peredele on seal palju tegemist, basseinid, lõbustused, värgid.

Kõikide kohtade kohta peaks aga mainima, et suvel öeldakse kõikjal hullumeelne tunglemine olevat. Ise pole turismi kõrghooajal kunagi lõunamaadesse jalga tõstnud, ma ei talu palavust. Oktoober või isegi novembri algus on selline paras aeg Horvaatia külastamiseks minu jaoks, meri veel piisavalt soe, õhutemperatuur talutav, turistide hordid hõrenenud, hinnadki mõnevõrra leebemad, on hingamisruumi ja teenindajad juba suvisest "trammist" maha rahunenud. Ja ühtlasi pikendab uhkelt meie suve, sest see aeg on meil teadagi mis ilm. Maitse asi muidugi.

3
0

Viktor, aga mis temp on olnud okt lõpp kui oled käinud? Kas lõunas v istria pool? Ja palju on umbes vesi olnud?

Ise olen oma 12st korrast sinna sattunud kuidagi maist augustini, aga Sinu kommentaari põhjal hakkan mõtlema, et äkki läheks ka laste sügisvaheajal ehk okt lõpp kui seal veel “eesti suvi” oleks.

0
0

Ilma eest ma oma pead panti ei pane, sügisepoole võib sattuda ka tuulte ja vihmade meelevalda. Minu ainsal korral ilmaga vedas ja selline "eesti suvi" oligi, vesi 22-24°, õhk 20° kanti. Muidugi ei saa ma garanteerida, et see alati nii on. Vihma võimalus on näiteks juuli-augustiga võrreldest 2x kõrgem.

Minu ühekordse kogemuse kõrvale võiks vaadata näiteks ka seda portaali:

https://www.holiday-weather.com/country/croatia/

Saab pikemaajalise keskmise, mis vast pisut adekvaatsem tulemus, kuigi üksik aasta võib samuti teinekord keskmisest oluliselt erinev olla.

0
0

Šibeniku lähistel sep.kaks viimast nädalat temp.päeval 24-29.Ööd kuskil 13-16 kraadi.Merevesi u.22-24. Turiste vähem , rannad nädala sees praktiliselt tühjad.Nädalavahetusel kohalikud rannas siis melu natuke rohkem.Paljud söögikohad on sellel ajal juba kinni. Tegelikult parim aeg Horvaatiat külastada.

0
0

Meil plaanis startida autoga 4.06 ja umbes 3-4 nädalaks. Pigem seikleks ringi Horvaatia, Montenegro. Võibolla enne seda ka Veneetsia. Kahe/kolme autoga oleks huvitavam ja lõbusam.

0
0

Paar küsimust rohkem/viimasel ajal Horvaatias käinutele:

Kas on midagi teistmoodi võrreldes aastaga 2019 (kasvõi hinnad või ükskõik mis muu), millega peaks kindlasti arvestama enne sõitu?

Ja teine küsimus, marsruudil Eesti-Läti-Leedu-Poola-Tšehhi-Austria-Sloveenia-Horvaatia, kas on midagi oluliselt muutunud?

Ise loodan, et ehk on kiirtee osa suurenenud, 2019 näiteks Austrias oli pikk jupp kiirtee ehitust, vist Tšehhis ka, täpselt ei mäleta. 

Ikka ette juba tänud, kes vastata viitsivad !

0
0

Google maps näitab Tsehhis päris palju teeehitusi. 2019 tiksusime seal päris mitmed tunnid .Hetkel plaanime sinna sõidu läbi Slovakia ja Ungari.

1
0

Mina hetkel liigun Horvaatia suunas ja  bookingu kaudu viimasel hetkel öömaja leidmine oli pea vōimattu. Kuna ei olnud teada mis kell liigun ja kaugele jōuan siis  ette ei broneerinud ning  ōhtul siis Suwalki piirkonnas ei olnud saadaval ühtegi hotelli, mis oleks koera sōbralik.  Pakkus ainult 6,8 reitinguga koledust.  Pole minul aastate jooksul olnud nii, et Poolas ei ole midagi vōtta.

0
0

Alustasime eestist 04.06, hetkel Horvaatias. Tsehhi-Austria-Sloveenia täiesti normaalselt läbitav pole mingeid suuri teetöid, ainult, et Austrias saime 200 ülekilo eest 140 euri trahvi.

1
0

To Moonika;

Rekaga või kaubikuga sõidate?

0
0

Mis trahvidesse puutub, siis 2019a. Veneetsias sõitsime "private" alasse saadeti trahvikviitung sügisel, siis tuli 2020a. koroona ja eelmine aasta ka ei tulnud mingit kirja, mõtlesime, et ehk läheb mööda, aga kahjuks eelmine nädal tuli kuri kiri 198 €, ei midagi, maksime ära, ei kustu see trahvinõue kusagile EU-s.

0
0

To tanit :Liigume matkautoga. Lubatud kaal 3500kg. Pidime üleliigse kaalu eemaldama maksime trahvi ja saime edasi liikuda. Lasime tarbe ja reovee välja ning lapsed korraks parklasse ma siis mahtusime lubatud kaalu.

0
0

Moonika, kui endal selline piiripealne matkaauto, siis tasuks tulevikule mõeldes vast õige kategooria sõiduõiguse hankimisele mõelda, pidevalt trahvihirmus "valede lubadega" sõita on kah nadi, eriti reisima minnes. Kui aga rentida, siis võtta tiba väiksem, mis kindlasti massiga pilli lõhki ei löö. No rendifirmad peaksid sellega ometi kursis olema ja teadma, mis nende renditav masin täislastis kaalub.

Kehtiv Viini teeliikluse konventsioon ja Euroopa Liidu juhilubade direktiiv, millistele meiegi riigi juhiluba vastab, ei räägi midagi registrimassist, vaid täismassist, seega politsei teel kaalub ja kui on üle, saabki B-kat trahvi kus iganes Euroopa riigis. Neil on sellise asja peale silma, et piiripealseid juba kaugelt tuvastada, iseasi kas alati viitsivad. 

Sellise autoga võib sõita C1 kategooria lubadega (kuni 7500kg). Kui muidugi inimeste arv ei lähe üle 8+1, vastasel juhul on juba D-kat vaja.

Lapsed korjasid kunagi uuesti peale, siis läks kaal ju jälle üle, või jätsidki nad sinna parklasse? Ja reovesi läks samasse kõrvalolevasse kraavi politsei nina all?:)

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased